Neler Yeni

Glorious model i 650tl

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi mi bu mouse ariyorum alim mi
Bu fiyata alınabilecek mouselerden en iyilerinden biri normalda 850tl gibi bi fiyatı var 900tl bandında başka mouselerdde bakılabilir ama bu fiyata en mantıklısı budur ve tasarımı muq bişey

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,209
İsim
Kerem Çavuş
İyi mi bu mouse ariyorum alim mi
Bu fiyata çok iyi mouse ama sadece fps oyunları oynuyosan yandaki makro tuşu rahatsız edebiliyor , orayı düzlemen için yanında extra tuş geliyor fakat basılabildiği için bir tık o da rahatsız edebiliyor alternatif olarak buna da bakabilirsin

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut
Bu fiyata çok iyi mouse ama sadece fps oyunları oynuyosan yandaki makro tuşu rahatsız edebiliyor , orayı düzlemen için yanında extra tuş geliyor fakat basılabildiği için bir tık o da rahatsız edebiliyor alternatif olarak buna da bakabilirsin

Bu da güzelmiş hocam ama gloriusun tasarimi buna 10 basar öyle diyeyim o daha cok hosuma gitti gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da güzelmiş hocam ama gloriusun tasarimi buna 10 basar öyle diyeyim o daha cok hosuma gitti gibi
Bugun bi yoklarim piyasayi cuma indirimleri varmi yokmu diye yoksa gloriusu almayi dusunuyorum zaten pazaramada ilk 1000tl uzeri siparise 500 tl alt limitsiz kupon veriyor onu tamamlarim belki

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,209
İsim
Kerem Çavuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugun bi yoklarim piyasayi cuma indirimleri varmi yokmu diye yoksa gloriusu almayi dusunuyorum zaten pazaramada ilk 1000tl uzeri siparise 500 TL alt limitsiz kupon veriyor onu tamamlarim belki
Tabi tabi glorious çok güzel kendim de kullanıyorum tek sevmediğim yanı dediğim o yan tuş ve mouse topu diğer mouselara göre biraz fazla ilerde yoksa çok memnunum

Top Bottom