Neler Yeni

Glorious model o minus normal modelden küçükmü?

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Reşit Akalın
Glorious model o minus var ve glorious model o var. Boyut farkı var galiba. Ben rival 3 mouse u palm tutuş ile kullanıyorum minus modeli problem yaratır mı bana

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ahmet Şahin
Minus yerine normal haline bakabilirsiniz minus daha küçük eller için yapılmış bir mouse. Gaming.gen'de 939 TL'ye vardı sanırım normali.

LoserIl

80+ Silver
evet minus modeli daha küçük eller için elin orta ve üstü boyuttaysa kullanımı zor gelebilir. gündelik kullanımda sorun olmaz ama oyunlarda sorun yaşatır. elin küçükse model o minus. orta ise model o veya I. büyük veya orta ise Model I güzel mouseler . Ben bir kaç aydır glorius model I kullanıyorum gayet güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

model I hakkında yorumum:
Ben glorious model I kullanıyorum 6 ay falan oldu heralde çok memnunum hafif bir mouse çok klas hissettiriyor kutusu olsun malzeme kalitesi olsun hepsi çok güzel. Rgbsi utanmasa odayı aydınlatacak maks parlaklıkta. Kayma oranıda güzel, ergonomisi baya iyi, petekli yapı hafif olması için ama elimin terlemesini de engelliyor. 4-5 saatlik kullanımda bile terlemiyor elim. Bazıları soldaki tuştan rahatsız oluyor ama ben kolay alıştım zaten fonksiyonsuz ayarlarsan hiçbir şey olmuyor. 4 tane manyetik yedek tuş var çok kolay değiştiriliyor biraz. Elin orta boyutlarda veya büyükse alınır her türlü güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,852
Üyeler
154,476
Son üye
karabuklu
Top Bottom