Neler Yeni

Glorious Model O Wireless aldım sizce nasıldır?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Merhaba uzun zamandır araştırıyorum ve Steelseries Rival 650 den bu mouse'a geçme kararı aldım. İlkte Steelseries Aerox 3 Wireless düşünmüştüm ama fiyat biraz tuzlu geldi ve diğer düşündüğüm bu Glorious Model O aldım sizce nasıldır izlediğim inceleme videolarında gayet güzeldi ama yine de buraya sormak istedim.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Memnun musun şu an 2k civarında alınır mı?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Memnun musun şu an 2k civarında alınır mı?
Bende 2k civarı bir fiyata aldım 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum çok hafif ve rahat aynı zamanda click hissiyatı sesi falan çok güzel benim baya hoşuma gitti mouse şarjı çok uzun gitmiyor sadece ışıklarını ben %55 civarı kullanıyorum ve 1.5-2 gün gidiyor ilkte hemen sarjı bitermi diye tedirgin olup hep sarja falan taktım hatta ama sıkıntıya vermeye hiç gerek yok sarjı 40 dakika gibi bir sürede %10 dan fulleniyor ve aynı zamanda kablosu o kadar rahat ki kablolu kullanırken bile kablosuz gibi hissettim öneririm ben gaming gen tr den aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 2k civarı bir fiyata aldım 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum çok hafif ve rahat aynı zamanda click hissiyatı sesi falan çok güzel benim baya hoşuma gitti mouse şarjı çok uzun gitmiyor sadece ışıklarını ben %55 civarı kullanıyorum ve 1.5-2 gün gidiyor ilkte hemen sarjı bitermi diye tedirgin olup hep sarja falan taktım hatta ama sıkıntıya vermeye hiç gerek yok sarjı 40 dakika gibi bir sürede %10 dan fulleniyor ve aynı zamanda kablosu o kadar rahat ki kablolu kullanırken bile kablosuz gibi hissettim öneririm ben gaming gen tr den aldım.
aynı zaman da söyliyim mouse geldiği zaman oto ayarda %55 zaten gayet yeterli ışığı o yüzdedeyken uygulamasında çoğu şeyi ayarlayabiliyorsunuz zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Dreammybell
İlgilendiği Kategoriler
Sigma ve babapro
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı zaman da söyliyim mouse geldiği zaman oto ayarda %55 zaten gayet yeterli ışığı o yüzdedeyken uygulamasında çoğu şeyi ayarlayabiliyorsunuz zaten.
Hocam memnunmusunuz?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam memnunmusunuz?
anlattığım gibi hocam ben baya memnunum ama sarj olayı 1.5-2 gün gidiyor geldiği varsayılan ayarlarda sitesinde 75 saat yazıyor galiba ama o ışıkları kapalıyken.

Top Bottom