Neler Yeni

Öneri Glorious Model O Wireless Alınır mı ?

TheCaxhZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efetan Yıldız
Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum çoğunluklada valorant oynuyorum şuan g300s kullanıyorum ama wireless bir mouse arıyorum bir kaç gündür Model O ya bakıyorum bugünde ince hesapta indirime girecekmiş sizce Glorious Model O Wireless Alınır mı ? yoksa farklı bir mouse önerir misiniz ?

bestrockn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Can
Temizlemesi çok zor bir mouse ya bende var boşlukların içi tozlanıp pislendi mi temizlemesi çok zor.

bestrockn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Can
Kulaklık temizleme çubuğu oraya girmiyor girse bile içinde hareket ettirmek imkansız. Temizlemek için bir kere her yere baktım, hakkında bir şey bulamamıştım ama bir şekilde çıkardım bir kısmını. Fakat dikkat etmek lazım her an elimde kalacakmış gibiydi.

TheCaxhZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efetan Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklık temizleme çubuğu oraya girmiyor girse bile içinde hareket ettirmek imkansız. Temizlemek için bir kere her yere baktım, hakkında bir şey bulamamıştım ama bir şekilde çıkardım bir kısmını. Fakat dikkat etmek lazım her an elimde kalacakmış gibiydi.
peki temizlik dışında kullanımı nasıl g300s ten geçiş yapıcam sence değer mi yoksa başka bir model veya markamı almalıyım ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
peki temizlik dışında kullanımı nasıl g300s ten geçiş yapıcam sence değer mi yoksa başka bir model veya markamı almalıyım ?
1000 TL altına düşmezse Fury Z al, yoksa bunu alabilirsin.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

bestrockn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Can
İşin gerçeği de şu, evet temizliği çok kötü ama mouse çok hafif, rahat çok güzel ben memnunum :D

Top Bottom