Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Glorius model o wireless %50 indirim ❤️‍🔥

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
eyyüb
Sağ ve sol clicklerin üstünde arkada hep var ama arkadaşın dediğine göre yenilerde önde yokmuş. Ulan madem alamadım Thermalright Spirit alam
İns YOKTUR var diyorsanız uyuz oluyorum şu tiptr mouse sevmiyorum sırf ucuz diye aldık 😂
Hafif sevmiyorum kablosuz sevmiyorum bir şans verdik update yapıcam gelince hemen yazılımina kesin sorun vardır.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Hayriye
İns YOKTUR var diyorsanız uyuz oluyorum şu tiptr mouse sevmiyorum sırf ucuz diye aldık 😂
Valla ben bilmiyorum da gerçekten ben de sevmiyorum çok kötü bir tasarım aklıma Çinlilerin 5 dolarlık Mouse u geliyor :D neyse Xotran var belki Lecoo M300s alırım onun tasarımı daha iyi sadeve çok rgb yok ve Ahmet Kaya yok

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
eyyüb
Valla ben bilmiyorum da gerçekten ben de sevmiyorum çok kötü bir tasarım aklıma Çinlilerin 5 dolarlık Mouse u geliyor :D neyse Xotran var belki Lecoo M300s alırım onun tasarımı daha iyi sadeve çok rgb yok ve Ahmet Kaya yok
Kaç saat gidiyor acaba şarji.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Hayriye

~helloworld

80+ Bronze
Hafif sevmiyorum kablosuz sevmiyorum bir şans verdik update yapıcam gelince hemen yazılımina kesin sorun vardır.
Hocam model I kullaniyorum glorious core uygulamasini guncellemis bastan asagı ,yeni uygulama var biraz hatalar var mouse software güncellemesi yapamadim mesela bir hata var da ne cözemedim ekrana hata gelmiyor sabit kaliyor ilerlemiyor. Yani elinize geldiğinde ayni sorunu yasarsaniz daha onceden yoktu core 2.0 cikmis hatalar mevcut.

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Sefa
Ucuz diye geçen sene darmoshark m3 4k almıştık şimdi de bunu aldık. Bir tane de eski rog gladius 2 wireless vardı. Ondan öncesinde de razer deathaddder ve gamepower ursa vardı ev mouse çöplüğüne döndü halen alıyoruz 😂

Metoez

80+ Bronze
Ne güzel türk markasi aliyodum ben 300 liraya kablolu sad
Yaw şu foruma daha az gireyim diyorum dayanamıyorum. Kule tipi ihtiyacım yoktu az önce fiyatı görünce çektim 1 tane. Şimdi de mouse ihtiyacım yok ama fiyatı görünce sanki ihtiyacım varmıs gibi hissediyorum. Asgari ücretle calısan adamlarız yapmayın böyle şeyler. :rolleyes:
Gidip kule tipini almamak icin savas veriyorum sadece ramim var DDR 5 sistem toplatacaklar zorla

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Hayriye
Ucuz diye geçen sene darmoshark m3 4k almıştık şimdi de bunu aldık. Bir tane de eski rog gladius 2 wireless vardı. Ondan öncesinde de razer deathaddder ve gamepower ursa vardı ev mouse çöplüğüne döndü halen alıyoruz 😂
Sen hakkını doldurmuşsun lütfen iptal ediniz efendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne güzel türk markasi aliyodum ben 300 liraya kablolu sad

Gidip kule tipini almamak icin savas veriyorum sadece ramim var DDR 5 sistem toplatacaklar zorla
DDR 5 sistem alacaksan bunu da almak zorundasın sayılır :D soğutucuyu

efeodin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Efe Şeker
3000 tl oldu almak için bekleyenlere iyi oldu

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Hayriye
3000 tl oldu almak için bekleyenlere iyi oldu
Soğutucu indirimini gördüm çıldırdım bunu da gördüm güzel indirimler var demek ki dedim tam kart bilgilerini girdim foruma bakayım dedim baktım yeni bir şey yok satın al dedim bitmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,834
Üyeler
153,946
Son üye
edipa.
Top Bottom