Neler Yeni

GM 20 PRO DAKİ BÜYÜK HATA

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Destan Meral
Arkadaşlar merhaba ben GM 20 Pro Kullanıyorum ama Instagram'da ve YouTube'da aşırı kasma var videolar kasa kasa ilerliyor lütfen yardımcı olun ACİLL 🚨🚨🚨

Keyfen

80+ Bronze
GM alacağına paranı yaksan daha iyidi dostum, eski telefonlardan gm 9 pro yu kullandım adamlar güncelleme sözü verip sözlerini bile tutmadılar herkes cayır cayır yardırdı firmaya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Destan Meral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GM alacağına paranı yaksan daha iyidi dostum, eski telefonlardan gm 9 pro yu kullandım adamlar güncelleme sözü verip sözlerini bile tutmadılar herkes cayır cayır yardırdı firmaya.
Zaten bu Telefonu Annem kullanıyordu Sonra Annem Amazondan GM 22 Pro aldı ve gerçekten GM 20 PRO dan daha kötüydü özellikle sesi sonrasında annem Amazona geri iade etti şuan Samsung Galaxy a53 kullanıyor zaten bende hayatta bir daha General Mobile telefonları almam zaten General Mobile bence en kaliteli telefonu GM 9 Proydu

Keyfen

80+ Bronze
Zaten bu Telefonu Annem kullanıyordu Sonra Annem Amazondan GM 22 Pro aldı ve gerçekten GM 20 PRO dan daha kötüydü özellikle sesi sonrasında annem Amazona geri iade etti şuan Samsung Galaxy a53 kullanıyor zaten bende hayatta bir daha General Mobile telefonları almam zaten General Mobile bence en kaliteli telefonu GM 9 Proydu
katılıyorum gm 9 pro baya iyidi zaten özelliklere bakarsan sonradan gelenler fiyatı hem daaha düşük hem daha kalitesiz ürünler kullanılmıştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Destan Meral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
katılıyorum gm 9 pro baya iyidi zaten özelliklere bakarsan sonradan gelenler fiyatı hem daaha düşük hem daha kalitesiz ürünler kullanılmıştı.
Vallahi artık General Mobile ben anlam veremiyorum Şuan da kullandığım GM 20 Pro 1080 P çekiyor ama GM 9 pro 4 K 30 FP çekebiliyordu normalde yeni çıkan bir cihaz daha fazla özellikli olur ama İğrenç General Mobile gitmiş GM 20 PRO ya 1080 p çeken kamera koymuş 🤦‍♂️🤦‍♀️🤦

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Halil Karagöz
Aslında gm9 pro yazılımı da kötüydü de işlemcisi ses kalitesi vs ile ön plana çıkmaya çalışıyordu, yoksa camından tut plastiğine kadar rezil bir telefon fiyatı uygun olmasa alınmazdı. Yazılımı zaten yıkım kendileri bile yapmamışlar google dan davalık oldu herifler ya böyle bi şey olabilir mi sözde en erken alacak telefonlardan biriydi android 10 u 😂

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Ömür
Vallahi artık General Mobile ben anlam veremiyorum Şuan da kullandığım GM 20 Pro 1080 P çekiyor ama GM 9 pro 4 K 30 FP çekebiliyordu normalde yeni çıkan bir cihaz daha fazla özellikli olur ama İğrenç General Mobile gitmiş GM 20 PRO ya 1080 p çeken kamera koymuş 🤦‍♂️🤦‍♀️🤦
O işlemciyle alakalı işlemci izin vermiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,931
Üyeler
154,819
Son üye
Maydosluu
Top Bottom