Neler Yeni

Yardım gmail doğrulamiyor telefonumu

Americano

80+ Bronze
Çoklu Konu, Spam
merhabalar telefonuma format atmak zorunda kaldim eposta sifremi giriyorum a20 cihaxina bildirim gelecek evete basin diyor ama bildirim gelmiyor napmam gerek şuan asiri korkuyorum bir çözümü yokmu bunun acil uardimm

şahin doğan

80+ Platinum
merhabalar telefonuma format atmak zorunda kaldim eposta sifremi giriyorum a20 cihaxina bildirim gelecek evete basin diyor ama bildirim gelmiyor napmam gerek şuan asiri korkuyorum bir çözümü yokmu bunun acil uardimm
bildirim gmail uygulamasına geliyor.

Americano

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Screenshot_20220323-141702_Google Play services.jpg
    Screenshot_20220323-141702_Google Play services.jpg
    151.4 KB · Hit: 19

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
hesaba daha önce giriş yaptığın bir bilgisayar,tablet veya telefondan hesap aç bir şey sormadan açacak. gelen kutusunda giriş yapan sizmiydiniz diyecek ona evet bas tamamdır

Americano

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hesaba daha önce giriş yaptığın bir bilgisayar,tablet veya telefondan hesap aç bir şey sormadan açacak. gelen kutusunda giriş yapan sizmiydiniz diyecek ona evet bas tamamdır
benim sorum su bana bu bildirim neden gelmiyor ben hesapa giriş sağladim cok kafama taktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

başkasınamı gidiyor bildirim

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
benim sorum su bana bu bildirim neden gelmiyor ben hesapa giriş sağladim cok kafama taktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

başkasınamı gidiyor bildirim
play storeden google play hizmetleri, gmail falan güncellemen gerekliydi sanırım

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
akşam tam anlamamışım şimdi tekrar baktım. format atmışsın android yeni sürümlerde format atınca gmail şifre istiyor. senin telefon şuan kapalı durumda olduğu için o koda basamazsın öncelikle telefonu açıp deniyelim bilgisayara EasySamsungFrp2020_v2 yükle telefonu usb ile bağla bypass frp bas. gelen uyarıya tamam bas. chrome açılacak googlede " addrom bypas" aramsı yap ilk siteye gir orda setting app yazana bas ayarlar açılacak ordan hesaplar kısmında googleye giriş yap kod gelirse bas gelmezse alttaki ayarları uygula
-------------------------------------------------------------------------------------------
üstteki olmazsa bunu denemen gerekir
öncelikle başka android telefon varsa aşağıdakileri onunla yap yoksa alttaki site bedava 30 dk android veriyor onunla yapabilirsin.
şu samsung sitesine üye ol 30 dk android kullanabileceksin
android açılınca yeni google hesabı aç play store giriş yap
ardından "alliance shield" indir
indirdikten sonra telefonda ayarlara gir orda "back up and restore" gir "back up" tıkla samsung hesabı aç allianc shield yedekle(back up al)
diğer telefonla işimiz bitti kendi telefonunu al bilgisayara usb ile bağla
şimdi bilgisayarına EasySamsungFrp2020_v2 indir. bypass frp tıkla
telefonda gelen uyarıya tamam tıkladığında internet açılacak googlede "addrom bypass" diye arama yap ilk site gir setting tıkla
ayarlar açılacak orda back up and restore > restore tıkla samsung hesabından alliance shield yükle o programı aç kayıt ol.
açılan programda ileri ileri bas arama kısmına service yaz aç activites skmeside ağı kaydır sonu usb setting olana tıkla open de mtp+adb seç
bilgsayarında samfirm programı yükle adb menüsünden reset frp bas tamamdır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,966
Üyeler
155,657
Son üye
RasputinTR