Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥GMK87 BAREBONE 1521TL (RGB+SCREEN+KNOB+VIA+FTUŞLARI)🔥🔥

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Semih Erkılıç
bende 1400 gözüküyor
Screenshot_20240120_210654_AliExpress.jpg

957 TL olarak gözüküyordu ben de, ürünü sürekli kontrol edin. Sıcak fırsatlar kısmı güncelleniyor sürekli bazen aynı ürün daha uyguna geliyor. Sabah 1500 civarına geliyordu öğlene doğru düştü fiyatı 1300 TL'ye kapatmış oldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1097 normal fiyattan + 348 vergi 1445 den asagı düşüremedim hocam
Sürekli sıcak fırsatlar kısmını kontrol edin hocam, 957 TL'ye düşmüştü ben de satın aldım. Normalde 1100-1200 civarıydı.

sahinozer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Şahin
Beyler yapışın 957 lira ben alcaktimda çok ikilemde kaldım almiyacagim

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Enes Var
bi bana denk gelmedi şu 957 TL :D
Burada dediklerimi yap

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
%60-65-68 sevmeyenler için mükemmel barebone. GMK67 1100tl civarlarına gelmişken çok iyi fiyat. Knob+customize edilebilir screen+via desteği mevcut. Via custom klavyeler için çok mükemmel bir nimet ve bu bütçelerde bulmak zor biraz. Son attığım 90x graywood switchler ile satın alıp kombolayabilirsiniz. Full build hali size 2300-2400e mal olacaktır. İlk sipariş indirimi ile almayı unutmayın.

Alıntıyı görüntüle

VIA nedir diye sorarsanız da; VIA opensource bir firmwaredir, klavyenin dandik yazılımına ihtiyaç duymadan rgb profilleri tasarlayıp, bağımsız şekilde remap yapabilirsiniz. Ayrıca tüm sistem rgbsi senkron olacak şekilde rgb temaları oluşturabilir, klavye tuşlarına uygulama aç vs gibi komutlar atayabilirsiniz. Çin menşei ürünler genelde open source kıtlığıyla bilindiği için çok güzel nimet.
Switch konusu;
Keycapsi uyguna getirmek isterseniz de barebonea tam uyuyor;
Keycaps
2adet alırsanız kargo ödemezsiniz. Kargo beklemek istemezseniz de yine ikinci el kısmında keycaps için aynı fiyattan ilanım mevcut.
2400 lira civarına bundan daha f/p klavye var mı? Kaç haftadır klavye alacağım her seferinde sanki daha iyi fırsatlar çıkıyor, becerip bir türlü alamadım. Bir de bunun switch uyumluluğu ve yazılımsız kullanımı nasıldır? GMK67'de sanırım Akko sarı switchlerle sorun yaşayanlar vardı bunda da var mıdır öyle uyumsuzluk ve mesela yazılım yüklü bilgisayarda ledleri, gifleri falan ayarladıktan sonra yazılımsız bilgisayara taktığımızda aynı ayarlarla kullanabilir miyiz?
Şu custom işlerinden yapasım var da pamuk doldurmalar, kiti açmalar falan üşeniyorum çok.
Benim düz GMK67'de yaşadığım switch oturmama sorununu yaşayan insanlar olmuş. Bozuk ürün gelen olmuş. Dikkatli olmaktra fayda var bende aynı sorunu yaşamıştım kanser edici seviyede oluyor.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-01-20 215622.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-20 215622.png
    253.3 KB · Hit: 28
  • Ekran görüntüsü 2024-01-20 215729.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-20 215729.png
    118.8 KB · Hit: 32

sahinozer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Şahin

Ekler

• Screenshot_2024-01-20-21-54-20-58_57e717c094f371a1dada6567a1123b99~2.jpg
    Screenshot_2024-01-20-21-54-20-58_57e717c094f371a1dada6567a1123b99~2.jpg
    189.2 KB · Hit: 21

freygasm

80+ Gold
Benim düz GMK67'de yaşadığım switch oturmama sorununu yaşayan insanlar olmuş. Bozuk ürün gelen olmuş. Dikkatli olmaktra fayda var bende aynı sorunu yaşamıştım kanser edici seviyede oluyor.
Açıkçası benim çok alasım geliyor viadan dolayı, yorumda belirtileni yaptığınızda sizde sorun çözüldü mü?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Açıkçası benim çok alasım geliyor viadan dolayı, yorumda belirtileni yaptığınızda sizde sorun çözüldü mü?
Şöyle söyliyim tamamen şans. Niye diyecek olursan benim satın aldığım GMK67'de ilk gelen ürüne switch oturuyordu fakat zor oturuyordu. Ama yinede tuşu sökerken switch ile birlikte geliyordu. Ancak ikinci gelen üründe switch hiç oturmuyordu. İstediğin kadar güç uygula zerre girmiyordu. Bende mecbur tornavida ile kastıra kastıra taktım switchleri. 15 kutu kadar Akko Cream Yellow V3 pro var bende. İlk başta acaba switchlerim Akko olduğu için mi böyle bir sorun oldu diye düşündüm ama bu yorumları görünce anladım ki geneli böyle. Şahsen kafa ağrıtmaması açısından YK830 alır tuş takımını değiştirir kullanırdım. Ben klavye toplayıp sattığım için sürekli alıp-satıyorum piyasasından daha uyguna ama tabii ürünlerin böyle gelmesi sinirimi bozuyor. En dandik markanın klavyesinde bile ben bunu yaşamadım. Hele kırık vs giden olmuş bu indirimde ki üründe. Muhtemelen iade veya defolu ürünleri bu şekilde elden çıkarıyorlar. Whatgeek ile tartıştım hatta videoda anlattığım halde gelmiş bana siz takamıyorsunuz dedi. Mala anlatır gibi switchin oturmadığını anlattım 1 haftalık uğraş sonucu yeni ürünümü yolladılar. Sinir bozucu, adamlara bi mail atıyorsun cevabını diğer gün veriyorlar.

freygasm

80+ Gold
Şöyle söyliyim tamamen şans. Niye diyecek olursan benim satın aldığım GMK67'de ilk gelen ürüne switch oturuyordu fakat zor oturuyordu. Ama yinede tuşu sökerken switch ile birlikte geliyordu. Ancak ikinci gelen üründe switch hiç oturmuyordu. İstediğin kadar güç uygula zerre girmiyordu. Bende mecbur tornavida ile kastıra kastıra taktım switchleri. 15 kutu kadar Akko Cream Yellow V3 pro var bende. İlk başta acaba switchlerim Akko olduğu için mi böyle bir sorun oldu diye düşündüm ama bu yorumları görünce anladım ki geneli böyle. Şahsen kafa ağrıtmaması açısından YK830 alır tuş takımını değiştirir kullanırdım. Ben klavye toplayıp sattığım için sürekli alıp-satıyorum piyasasından daha uyguna ama tabii ürünlerin böyle gelmesi sinirimi bozuyor. En dandik markanın klavyesinde bile ben bunu yaşamadım. Hele kırık vs giden olmuş bu indirimde ki üründe. Muhtemelen iade veya defolu ürünleri bu şekilde elden çıkarıyorlar. Whatgeek ile tartıştım hatta videoda anlattığım halde gelmiş bana siz takamıyorsunuz dedi. Mala anlatır gibi switchin oturmadığını anlattım 1 haftalık uğraş sonucu yeni ürünümü yolladılar. Sinir bozucu, adamlara bi mail atıyorsun cevabını diğer gün veriyorlar.
Yk830 benim işimi görmüyor , şuan bu layoutta alabileceğim en ucuz via-qmk klavye 2.5k+. Bende 4-5farklı klavye var, ihtiyacım olduğundan değil öyle koleksiyonluk gibi topluyorum. Whatgeekin de günde bir cevap vermesi normal açıkçası, maille iletişim kuruyorsun sonuçta.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Yk830 benim işimi görmüyor , şuan bu layoutta alabileceğim en ucuz via-qmk klavye 2.5k+. Bende 4-5farklı klavye var, ihtiyacım olduğundan değil öyle koleksiyonluk gibi topluyorum. Whatgeekin de günde bir cevap vermesi normal açıkçası, maille iletişim kuruyorsun sonuçta.
Akko'dan çok daha memnun kalmıştım açıkçası alışveriş yaptığımda. Daha ilgililerdi. Bunlara derdini anlatmak sıkıntı. Güvenilir ama uğraştırıcı bir firma. Uzun uzun mail attım firma ile iletişime geçin çok fazla bu sorunu yaşayan insan var diye. Çözeceğiz dedi. Bakalım dümenden mi dedi ciddi miydi.

Top Bottom