Neler Yeni

Goat 4080S Monitör Önerisi

sh1ny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Yunus Parlak
Goat V4 4070S sistemi kalmayınca 4080S sitemi almak durumunda kaldım. Monitör konusunda tavsiyenize ihtiyacım var. Yer yer evden de çalışan bir mimarım. İş yerinde 2 adet 32lik monitör kullanıyorum. Evde de 32 ile 27 arasında kararsızım. Küçük gelir diye korkuyorum. İş yerinde kullandığım modellerin biri Viewsonic Vx3276 2k Ips 75 Hz, diğeri LG Qn650-B yine 2k.

LG ile Viewsonic arasında görüntüdeki renklerin doğruluğu alısından dağlar kadar fark var ancak Hz. Düşük kalıyor. Görselleştirme işleri yaparken oyun da oynayabileceğim en az 2K bir monitör tavsiyesine ihtiyacım var. Tabi ki renk doğruluğu da çok değerli.

İncelediğim 3 model var şimdilik;

1) Dell3223d

2)Asus Rog XG27ACS

3) Asus Tuf VG27AQML1A

32den 27ye inen ya da ikisi birlikte kullanan arkadaşlar ve IPS en az 2K ve 144 Hz üstü doğru renkler veren monitör tavsiyesi olan var mıdır? Nedenleriyle birlikte önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden tavsiyer için teşekkür ederim.

Niyetim 15 leri aşmamak ancak aradaki farka çok değer bir monitör önerisi gelirse 20yi zorlarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Yunus
Ben olsam asus rog alırdım daha kalite geliyor. Ürünü kullanmadım fakat bir şans verirdim f/p olarak.

sh1ny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Yunus Parlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben olsam asus rog alırdım daha kalite geliyor. Ürünü kullanmadım fakat bir şans verirdim f/p olarak.
Bugün gördüm monitörü. Yeni bir monitör anladığım kadarıyla. Görüntü kalitesini gelmeden anlayabileceğimi sanmıyorum ancak 27’ olması düşündürüyor. Özellikle 2 monitörü aynı anda kullanacak olmam pişmanlık yaşar mıyım korkusunu doğuruyor. 3-5 fazla verip dell almak fikri kafamın içinde 😂 Bir yanım ya daha iyiyse diye düşündürüyor. En son dayanamayıp burayay yazdım. Elbet ikisini de deneyimlemiş birileri vardır diye umuyorum :)

1rmAk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ırmak
msi 27 g274qpf neden yok listede bunların arasında en fiyat performans msi değil mi? bende aynı arayış içerisindeyim bu arada.

sh1ny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Yunus Parlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
msi 27 g274qpf neden yok listede bunların arasında en fiyat performans msi değil mi? bende aynı arayış içerisindeyim bu arada.
Hiç dikkatimi çekmemişti. Önerilenler arasında görmedim sanırım. Siz en çok hangisine yakınsınız?

1rmAk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ırmak
benim rog ilgimi çok çekti üst seviye kasa ile fakat msi nin fiyatı akakçede 8.869 TL arasında 3k fark var o farka değeceğini sanmıyorum birde pc hocası inceleme yaptıgı rog monitörün yorumlar kısmına ikinisinde çok iyi olduğunu ve arasındaki 10 hz farkı oldugunu felan yazdı bir araştırmanı öneririm seninde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,867
Üyeler
142,831
Son üye
OsmannT29
Top Bottom