Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RTX 4070 SUPER DDR516GB RAM 1 TB SSD B760 ANAKART İ5 14.400F 32K

serhatkara34

80+ Bronze
vulcan ile sunrise arasında sadece işlemci farkı mı var. yoksa parça kalitesi de farklı mıdır ? .Bu sistemler ile vatandaki pc arasında ne kadar bir performans farkı olur sizce .Kararsızlığım iyice arttı :D
aga ben sana alacağın kasayı atıyorum traş makinalarıyla uğraşma bir daha

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Cem
Bandırma da her türlü kaparsın hem hava kötü hem yağmur var. Ama benim param yok ve idare eden sistemim var.Burası neresi böyle 🤣😅
Bende Bandırma'dayım. Bu sistemi oradaki çalışanlarla zor alırsın. Siteden stokalara bakarak sistem oluşturup mağazaya gittim. Orada bilgisayar toplayan eleman anakart yok, ekran kartı gelmez, kasa gelmez diye diye bütün parçalarımı değiştirmeme sebep olmuştu :D. Ellerindekileri satmaya çalışıyorlar.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,394
İsim
Kadir
Çok ilginç nerdeyse 4 saat geçecek white ekran kartı halen satışta, bitmemesi çok garip ?
V4 hariç fiyatlar çok iyi değil çünkü piyasa 4060 sistemlere doydu fiyat avantajı da pek yok bence o sistemin ama ilginçtir 4070 superin stoğunun ardından 4060 ti stoğunun bitmesi çok garip 4060ti sistemin fiyatı aralarında en az fiyat performansa sahip sistemdi, büyük ihtimal bu kadar geldik vade farksız taksitle onu alalım dedi herhalde tüketici.
1650 3060 vs tamamen stok eritme
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilanlar artmış sarı sitede zamanlada artar, full al-satcı komisyoncu ve dükkancılar aldı sistemleri gene.
bence bu daha iyiydi 32kya am5 7800xt red devil ...
Mevcut faiz ve gider rakamları döviz baskılanmasına rağmen artan enflasyon nedeniyle birçok firmanın nakit ihtiyacı var, 7-8 aydır faiz sanırım altın hariç her şeyden fazla kazandırdı (borsadaki belirli hisseler hariç) bu nedenle firmalar beklenmedik indirim yapabiliyorlar
İncehesabın hazır sistemleri pek iyi değildi bugüne kadar ama dün çıkardığı 3 sistemde gayet iyiydi vade farksız taksit olsa ben de o sistemi alacaktım

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Ömer Aslan
vay be bandırmada da bıtmısı ınanılmaz :D

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gokhan kılıc
szöde bir kişi bir tane alıcak tc kimlik falan filan hepsi boş :D sanırsam 50 serisini bekliyecem sistem almak için laptopla idare etmeye devam

volkangul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Volkan Gül
Instagram
volkangul1
Facebook
volkangul1
Twitter
volkangul1
çok çabuk bitti alacaktım

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,805
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Güzel sistem de bu kadar yığın olacak kadar değil.

Top Bottom