Neler Yeni

God of War (2018) Hikayesi Bağlantılı Mı?

ArdaAK0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Arda
Arkadaşlar hazır güzel bir sistemim varken PC de God of War (2018) oynamak istiyorum fakat daha önce diğer oyunları oynamadım sadece bu oyunu oynarsam hikaye anlamında sıkıntı yaşar mıyım?

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Arkadaşlar hazır güzel bir sistemim varken PC de God of War (2018) oynamak istiyorum fakat daha önce diğer oyunları oynamadım sadece bu oyunu oynarsam hikaye anlamında sıkıntı yaşar mıyım?
Yaşarsın önceki oyunların hikaye özetini izle oynama imkanın varsa oyna tabi yıllar geçmesine rağmen hala çok sağlam oyunlar. Ayrıca 2018olan oyunda eski hikayeyle bir suru duygusal atiflarda bulunuluyo yani anlaman için en azından hikayeyi bilmen şart heleki bir kaç sahne var noluyo dersin hiç anlamazsın ama hikayeyi bilirsin çok etkiler seni o sahneler

TahinPekmez

80+ Silver
çok irdelemezsen bir şey olmaz ,hiç olmadı bu oyundan önceki oyunların toplamını içeren hikayesini dinlersin öyle başlarsın

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Çağatay
Oynayamazsın belki ama izlemen yeterli.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Yunan mitolojisinden İskandinav mitolojisine geçiyor Kratos, nasıl geçtiği hakkında birkaç ipucu veriyor oyun. Benim tahminim doğru çıktı görünürde. :)

Kratos'u tanımak için önceki oyunları bilmende fayda var, 2018 model Kratos ile önceki Kratos arasında bariz farklar var.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Çağatay

ArdaAK0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yunan mitolojisinden İskandinav mitolojisine geçiyor Kratos, nasıl geçtiği hakkında birkaç ipucu veriyor oyun. Benim tahminim doğru çıktı görünürde. :)

Kratos'u tanımak için önceki oyunları bilmende fayda var, 2018 model Kratos ile önceki Kratos arasında bariz farklar var.
Bence olur gameplayi de var full serinin ama o sıkıcı gelir.
Yaşarsın önceki oyunların hikaye özetini izle oynama imkanın varsa oyna tabi yıllar geçmesine rağmen hala çok sağlam oyunlar. Ayrıca 2018olan oyunda eski hikayeyle bir suru duygusal atiflarda bulunuluyo yani anlaman için en azından hikayeyi bilmen şart heleki bir kaç sahne var noluyo dersin hiç anlamazsın ama hikayeyi bilirsin çok etkiler seni o sahneler
çok irdelemezsen bir şey olmaz ,hiç olmadı bu oyundan önceki oyunların toplamını içeren hikayesini dinlersin öyle başlarsın
https://www.turkmmo.com/god-of-war-oyunlari-sirasi-h1000031206.html şu sırayla mı izlemem lazım? (hepsini oynamam mümkün değil :D)

TahinPekmez

80+ Silver

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1

TahinPekmez

80+ Silver
sein oynacağın dahil değil, resmi var diye şüphelenme

ArdaAK0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Arda
Çok teşekkür ediyorum diğer forumlara danışmak yerine ilk buraya gelseydim keşke.:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,781
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom