Neler Yeni

GOD OF WAR geforce now kütüphanemden kalktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hypermorire
Daha önceden geforce now üzerinden gof of war oynamama rağmen geforce now kütüphanemden oyun kaldırıldı bununla ilgili [email protected] adresine mail attım bana önce sorun düzeltildi tekrar kontrol eder misiniz dediler fakat yine düzelmemişti ardından 10 gün maillerime cevap vermediler bugün ise oyun üreticisi ile iletişime geçin diyorlar anlamıyorum bilerek mi anlamamazlık yapıyorlar. God of war oynamak için üyelik satın aldım fakat şimdi oynayamıyorum.Ne yapmam gerekiyor ?

Eclipse

80+ Bronze
Haziranda kütüphanesinde olmayan hesaplardan, 1 temmuzda da tüm gfn üzerinden kalkacağı söylendi. Türkiye tarafı biraz geç çalışıyor, 1 temmuzda benim hesabımdan kalkmadı fakat şimdi baksam bulamam heralde. Yapacak bir şey maalesef ki yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hypermorire
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunun kaldırılacağını bende biliyorum fakat daha önce oynamama rağmen neden kaldırıldı onu çözemiyorum çoğu arkadaşımın kütüphanesinde hâlâ duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Boz
Aynı sorun bende de var. [email protected] adresine mail attığımda ilk önce sorun düzeltildi kontrol edin dediler baktığımda sorun yine düzelmemişti. Ardından 10 gün sonra cevap verdiler. Oyun üreticisiyle iletişime geçmem söylendi.

Top Bottom