Neler Yeni

god of war ragnarok pc duyurulmus

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
emirhan
arkadaşlary god of war pc duyurulmus ve 60 dolar gıbı fıyatı var suan sistem gereksinimleri ne ister sizce tahmini benım imzamdaki pc açar mı 60 fps sabit ve oyunun portunda optımızasyon sorunları olur mu ılk başta teşekkürler

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
oğuzhan ege
torrente düşsünde hemen indirip oynayalım artık. sistemin açar sorun olmaz. en kötü fsr ile fps uçurursun rahat oynarsın ama kaldırır merak etme.

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven
torrente düşsünde hemen indirip oynayalım artık. sistemin açar sorun olmaz. en kötü fsr ile fps uçurursun rahat oynarsın ama kaldırır merak etme.
Valla ghost of tsushima düşer düşmez indirdim.Bugün %100 bitirdim oyunu,sıra ragnarokta.

The Semih

80+ Silver
arkadaşlary god of war pc duyurulmus ve 60 dolar gıbı fıyatı var suan sistem gereksinimleri ne ister sizce tahmini benım imzamdaki pc açar mı 60 fps sabit ve oyunun portunda optımızasyon sorunları olur mu ılk başta teşekkürler
PC de optimize güzel çıkış yapıyor PS5 oyunları, fazla güncelleme almayacağını düşünüyorum ilk baş torent indir testlerni yap illa satın alcam diyosan emek karşılığı satın alırsın.

xTURANN

80+ Bronze
Günaydın, çok geç haberin olmuş..

Sistem Gereksinimleri burada yazmıyor ama belirli olur yakında. Oyunu açar, oynarsın da yüksek - ultra'da değil diye tahmin ediyorum..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,986
Üyeler
152,984
Son üye
secomeco0
Top Bottom