Neler Yeni

Göbeğimi nasıl eritebilirim

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Formander
Olmazdı sıkılaşacaktın sırf diyet yaparak kilo verebilirsin ama vücut sarkar bunun için spor da yapman lazım
Hocam bana 5 dakika kardiyo yaptırıyor oda bisiklet 5 dakikadan hiç bir şey olmaz sanırsam 5 dakika yaptırdiktsn sonra full body geciriyir

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam bana 5 dakika kardiyo yaptırıyor oda bisiklet 5 dakikadan hiç bir şey olmaz sanırsam 5 dakika yaptırdiktsn sonra full body geciriyir
5dk çok az 15/20dk koşu bandında koşu yapacaksın sonra spor aletleri ile spor yapacaksın birde karın antremani uygulayacaksin

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bölgesel yağ yakımı kanıtlanmış bir şey değildir. Karın idmanı yaparsa karın kası inşa etmekten ve kalori yakmaktan başka bir şey yapmış olmaz.
Oradaki kasları güçlendirir her insanda karın kası vardır sadece yağlar ona engel oluyor bende spor ve kardiyo yapman lazım dedim fark ettiysen sadece karın çalış demedim 😉

Besim Tibuk

80+ Gold
Oradaki kasları güçlendirir her insanda karın kası vardır sadece yağlar ona engel oluyor bende spor ve kardiyo yapman lazım dedim fark ettiysen sadece karın çalış demedim 😉
%26 yağ oranıyla karın çalışmak biraz saçma olduğunda bölgesel yağ yakımından bahsettiğinizi düşündüm hocam.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
%26 yağ oranıyla karın çalışmak biraz saçma olduğunda bölgesel yağ yakımından bahsettiğinizi düşündüm hocam.
Kardiyo ve spor yapacak karın antremani ise çeşitli aletler ve evde yapılan birkaç hareket ile çok daha hızlı sonuç alabilir zaten sporu beslenme ile desteklemesi lazım spor %20 beslenme %80

Besim Tibuk

80+ Gold
Kardiyo ve spor yapacak karın antremani ise çeşitli aletler ve evde yapılan birkaç hareket ile çok daha hızlı sonuç alabilir zaten sporu beslenme ile desteklemesi lazım spor %20 beslenme %80
Arkadaşa önceki sayfalarda aynılarını yazdım zaten hocam.

Top Bottom