Neler Yeni

Gönüllüler İle Türkçe Yama Ekibi Kurmak İstiyorum

Hanaz

80+ Gold
Merhaba Dostlar Selamlar Hemen Konuya Girecem Şuan Amacım Ücretsiz Olarak Tr Yama Olmayan Oyunlara Ücretsiz Yama Sunmak Ama Bunu Gönüllü Arkadaşlarla Yapmak İstiyorum İnternet Sitesi Olsun Kurulum Paketi Olsun Çeviri Olsun Hepsini Gönüllü Arkadaşlar İle Yapmak İstiyorum Bunuda İstememin Sebebi Şuan Piyasada Adam Gibi Tr Yama Yapan Sitelerin Ölmüş Olması

Örneğin:

1- https://www.oyunceviri.net/ : Son Yama 4 Mayıs 2021 Aktif Değiller

2- https://www.anonymousceviri.com/ : Aktifler Ama Çoğu Yama Ücretli

3- https://turkce-yama.com/ : Son Yama 3 Yıl Önce

4- https://yamatr.com/ : Aktif Değil En Son Yama 2 Yıl Önce Ve Vürüslü Çalışmıyor Vb Şikayetlerle Dolu

5 - https://sinnerclownceviri.com/#gsc.tab=0 : Makine Çeviri İle Birlikte Aktif Tek Tr Yama Sitesi Herhalde

Yani Bunların Açıklarını Kapamak İstiyorum İlk Başta tabii ki Küçük Oyunlarla Başlicaz Ama Daha Sonra Örneğin Starfield Gibi Oyunlarda İlla Ücrete Bağlı Abonelik Sistemi Gibi Oluşturulabilir Ama Amaç Para Değil Gönüllülük Olmalı Katılmak İsterseniz Veya Dikkatinizi Çektiyse Benimle Discord Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz

Discord : f4irfl4y
yamaya casus yazılm yükleme fikri çık aklımdan :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz

Hanaz

80+ Gold
İmkansız Hepsini Gönüllü Arkadaşlar Ve Belirli Kişiler Seçilerek Yapılacak Yol Geçen Hanı Gibi Alınmicak
kanka sanalda herkese güvenme senden habersiz yükler dataya sokar ruhunuz duymaz hele kodlama bilmiyorsanız

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
kanka sanalda herkese güvenme senden habersiz yükler dataya sokar ruhunuz duymaz hele kodlama bilmiyorsanız
Biliyoruz Dostum Kullanıcağımız Programlar Sadece Metin Tabanlı Zaten Paketlerle İlgili Onun Harici Kurulum Uygulamasını Farklı Kişiler Yapacak O Farklı Bir Şekilde Tasarlanacağı İçin Ayrı Bir Dikkat Olacak

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Oğuz
Yama yapmayı biliyorsun diyelim ki her oyunda farklıdır. Bazıları teknik detay istiyor.
Hadi diyelim ki dosyaları açtın ama İngilizce biliyor musun ?
İngilizce yetmez, iyi bir yama için düzgün Türkçe ve imla da gerekir. İngilizce bilen birinin de zahmetli bir iş için gönüllü olacağını sanmam. Makine Çeviri gibi otomatik çevirebilirsin anca öyle emeksiz ama kötü bir yama sunarsın.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Yama yapmayı biliyorsun diyelim ki her oyunda farklıdır. Bazıları teknik detay istiyor.
Hadi diyelim ki dosyaları açtın ama İngilizce biliyor musun ?
İngilizce yetmez, iyi bir yama için düzgün Türkçe ve imla da gerekir. İngilizce bilen birinin de zahmetli bir iş için gönüllü olacağını sanmam. Makine Çeviri gibi otomatik çevirebilirsin anca öyle emeksiz ama kötü bir yama sunarsın.
Hocam Merak Etme Gönüllü Olan Ve Profesyonel Arkadaşlar Var Mesela Bir Arkadaşımız Meslek Olarak 4 Yıldır Simultane Çevirmenlik Yapıyor Yani Bizim Ekibimiz Sağlam Olacak Baştan Atmicaz

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Selim
Hocam yamadan önce lütfen şu Türkçe kullanımınızı düzeltin. Bu forumda kurallar yok fakat tüm kelimelerin ilk harfini büyük yazmak nedir yahu? Ben de çok fazla yanlış yapabiliyorum hızlı yazarken, düşünmeden cümleyi kurarken vs. de bu kadarı aşırı fazla değil mi sizce de? Aynı zaman da belirli bir deneyim sahibi olmadan da kimseye gel benim çatımın altında gönüllü yama yap fakat yamanın sitesidir vs. her şeyi bana ait olsun yarın bir gün para kazanacak olursam alayım kendime sizde gönüllü devam edin demek doğru değil gibi ha sanki :) Amaç o olmasa bile şuan da vurgulanan o zannımca. Piyasada bir adınız/güvenilirliğiniz olmadan da ben size para kazandığımız zaman %30 gelir payı versem deseniz bile inanırlığı ne kadar olur tartışılır.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Hocam yamadan önce lütfen şu Türkçe kullanımınızı düzeltin. Bu forumda kurallar yok fakat tüm kelimelerin ilk harfini büyük yazmak nedir yahu? Ben de çok fazla yanlış yapabiliyorum hızlı yazarken, düşünmeden cümleyi kurarken vs. de bu kadarı aşırı fazla değil mi sizce de? Aynı zaman da belirli bir deneyim sahibi olmadan da kimseye gel benim çatımın altında gönüllü yama yap fakat yamanın sitesidir vs. her şeyi bana ait olsun yarın bir gün para kazanacak olursam alayım kendime sizde gönüllü devam edin demek doğru değil gibi ha sanki :) Amaç o olmasa bile şuan da vurgulanan o zannımca. Piyasada bir adınız/güvenilirliğiniz olmadan da ben size para kazandığımız zaman %30 gelir payı versem deseniz bile inanırlığı ne kadar olur tartışılır.
Hocam İlk Olarak Yazma Sitili Alışkanlık İkinci Olarak Ben Kimseye Para Verecem Demiyorum Yada Kimseye Siz Yapın Diye Amaç Zaten Gönüllü Olmak Birlikte Yapmak Kimseye Patronluk Taslamıyorum Kimseye bir şey Vaat Etmiyorum Maksat Amaç Birbirimize Bişey Kazandırmak Para Kazanma Hedef Değil Zaten Yolun Başındayız İmkansız Büyük Yamalar Yapmak Amaç Küçük Oyunlardan Başlayıp Yavaş Yavaş Büyümek

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Oğuz
Hocam Merak Etme Gönüllü Olan Ve Profesyonel Arkadaşlar Var Mesela Bir Arkadaşımız Meslek Olarak 4 Yıldır Simultane Çevirmenlik Yapıyor Yani Bizim Ekibimiz Sağlam Olacak Baştan Atmicaz
Tamam işte benim dediğim işe giriyorsanız ve sağlam olacağına inanıyorsanız piyasadaki kıtlık yüzünden alıcı bulursunuz. Diğer satanlara göre ucuz yapın 5-10 liraya satın.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Tamam işte benim dediğim işe giriyorsanız ve sağlam olacağına inanıyorsanız piyasadaki kıtlık yüzünden alıcı bulursunuz. Diğer satanlara göre ucuz yapın 5-10 liraya satın.
Hocam İnan Para Kazanacağımızı Sanmıyorum Bunların Vergisi Var Vergisiz Satarsam Vergi Kaçakcılığı Olur Üstüne Kimse Paralı Yama Almaz Şahsen Bende Almam Ama Hedefimiz Küçük Oyunlar

Örnek Oyunlar

Bunların Bazıları Zaten Türkçe Şimdi Ekibi Yayına Oturtalım Ondan Sonra İndie Oyunlara Yama Yapmaya Çalışmak İstiyoruz Özellikle Anlık Popülerlik İle Yayıncıların Oynadığı Oyunları

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Oğuz
Hocam İnan Para Kazanacağımızı Sanmıyorum Bunların Vergisi Var Vergisiz Satarsam Vergi Kaçakcılığı Olur Üstüne Kimse Paralı Yama Almaz Şahsen Bende Almam Ama Hedefimiz Küçük Oyunlar
Nasıl almaz. U-Crew DC sunucusuna bak her gün alanlarla dolu. Ben de alıyorum.

Top Bottom