Neler Yeni

Görsel Açıdan Güzel ve Sessiz Klavye Önerisi

KnightDavion

80+ Bronze
Bütçe
500
Merhaba arkadaşlar.

Kendi bilgisayarım ve kardeşimin bilgisayarı yan yana. Kendim Razer BlackWidow 2019 kullanıyorum. Kendim klavye kullanırken klavye sesi hoşuma gidiyor fakat ben bilgisayarda bir şeye bakarken yanımda birisi mavi Switch klavye kullanırsa dikkatimi dağıtıyor.

Bu yüzden kardeşime görsel açıdan güzel ve sessiz RGB klavye istiyoruz. Kırmızı Switch ya da mekanik hisli membran klavyeler olabilir.
Şu markaların ürünlerinden satın almak istiyoruz;

SteelSeries
HyperX
MSI
XPG
Asus
Razer
Corsair
HP
Philips
Lenovo
AOC

Bir örnek vermek gerekirse SteelSeries Apex 3'ü 1 sene önce kendi klavyemi almadan önce araştırırken baktığımda tasarım açısından beğeniyordum fakat tasarım dışında diğer özellikleri hakkında bilgim yok. Şu anki fiyatı 1050 TL ve bu klavyenin 1050 TL'lik bir klavye olduğunu düşünmüyorum.

Aslında bütçemiz 500 TL fakat parasını kuruşu kuruşuna kadar hak eder diyebileceğimiz bir ürün için 1000 TL'ye kadar esnetebilirim. Bu bahsedeceğim gerçek dünyada mümkün mü bilmiyorum ama görsel ve kaliteden feragat etmeden fiyatı düşük tutmaya çalışabilirim.

Yorumlarınız benim için değerli. Konuyu dakika başı F5'liyorum.

Saygılarımla.

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bu 5 klavye arasında kararsız kaldım. İnternetteki en ucuz fiyatlı siteden ekledim linki. Bu 5'i arasından 1 tanesini seçmek istiyorum. Bu doğrultuda fikrinizi öğrenebilir miyim?

Bu doğrultuda fikrinizi öğrenebilir miyim

BeKo'O

80+ Silver
Daha küçük ve su geçirmez bir şey istiyorsanız apex 3
Mekanik ve uzun ömürlü istiyorsanız K7 öneririm

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,902
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

KnightDavion

80+ Bronze

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
Chloe Grace Moretz
G213 Öneririm

KnightDavion

80+ Bronze

KnightDavion

80+ Bronze
ASUS TUF Gaming K7 Linear Switch satın aldım. Umarım iade ürün göndermezler. Teşekkür ederim arkadaşlar.

Caelius

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar.

Kendi bilgisayarım ve kardeşimin bilgisayarı yan yana. Kendim Razer BlackWidow 2019 kullanıyorum. Kendim klavye kullanırken klavye sesi hoşuma gidiyor fakat ben bilgisayarda bir şeye bakarken yanımda birisi mavi Switch klavye kullanırsa dikkatimi dağıtıyor.

Bu yüzden kardeşime görsel açıdan güzel ve sessiz RGB klavye istiyoruz. Kırmızı Switch ya da mekanik hisli membran klavyeler olabilir.
Şu markaların ürünlerinden satın almak istiyoruz;

SteelSeries
HyperX
MSI
XPG
Asus
Razer
Corsair
HP
Philips
Lenovo
AOC

Bir örnek vermek gerekirse SteelSeries Apex 3'ü 1 sene önce kendi klavyemi almadan önce araştırırken baktığımda tasarım açısından beğeniyordum fakat tasarım dışında diğer özellikleri hakkında bilgim yok. Şu anki fiyatı 1050 TL ve bu klavyenin 1050 TL'lik bir klavye olduğunu düşünmüyorum.

Aslında bütçemiz 500 TL fakat parasını kuruşu kuruşuna kadar hak eder diyebileceğimiz bir ürün için 1000 TL'ye kadar esnetebilirim. Bu bahsedeceğim gerçek dünyada mümkün mü bilmiyorum ama görsel ve kaliteden feragat etmeden fiyatı düşük tutmaya çalışabilirim.

Yorumlarınız benim için değerli. Konuyu dakika başı F5'liyorum.

Saygılarımla.
Bunu oneririm fiyati siizin butcedne fazla fakat 10 dolarlik indirim kodu verebilirim

Top Bottom