Neler Yeni

Klavye Önerisi yardım eder misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
Yani 3 yıldır kullanman bu ürünün 1500 liraları etmeyeceği gerçeğini değiştirmez. Bi kere ürünün tek bi tuşu sorun çıkarsa tamamen çöp olacak, benim önerdiğim ürünler hotswap switch bozuldumu değiştir ve kullanmaya devam et. Switch sesini sevmezsin değişmek istersin özelleştirme seçeneği de var ve senin önerdiğinden daha ucuz önerdiğim ürünler.
hocam tuş sorunu çıkarsa tuşları komple değiştirebiliyorsunuz tuşlar çıkıyor önerdiğim klavye de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani 3 yıldır kullanman bu ürünün 1500 liraları etmeyeceği gerçeğini değiştirmez. Bi kere ürünün tek bi tuşu sorun çıkarsa tamamen çöp olacak, benim önerdiğim ürünler hotswap switch bozuldumu değiştir ve kullanmaya devam et. Switch sesini sevmezsin değişmek istersin özelleştirme seçeneği de var ve senin önerdiğinden daha ucuz önerdiğim ürünler.
sadece switch sesi değişmiyor

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Muhammed emin efe
hocam tuş sorunu çıkarsa tuşları komple değiştirebiliyorsunuz tuşlar çıkıyor önerdiğim klavye de

sadece switch sesi değişmiyor
Keycapten bahsetmiyorum board üzerinden bahsediyorum.

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
O ürün membran o para verilmez.

Sana attığım gayet güzel bi ürün.
Bu olabilir.
Onun dışında e yooso ürünlerini şu an aliexpress Türkiye'ye göndermiyor. Bi kaç aliexpress mağazasında var ama onlar pahalıya koymuş onları önermem.
Attığım iki üründen biri işini görür. E yooso konusunda bazı arkadaşlar indirim zamanı alıp sahibinden üzerinden satıyor uyguna bulursan onlarıda sıfır olarak alabilirsin.
1000 tl kablosuz sağlam mouse önerir misiniz?

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Muhammed emin efe

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22