Neler Yeni

Çözüldü✓ Görüntü gelmiyor A520m plus

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Fatih kuş
Asus tuf gaming a520m plus anakarta R5 5600 işlemci ve eski bir ekran kartı taktım monitör yeni görüntü gelmiyor Kasanın fanları işlemci fanı çalışıyor . Ama görüntü gelmiyor (şuan HDD olduğu için sata yuvasının birine HDD taktım ama görüntü gelmiyor)

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Fatih kuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus tuf gaming a520m plus anakarta R5 5600 işlemci ve eski bir ekran kartı taktım monitör yeni görüntü gelmiyor Kasanın fanları işlemci fanı çalışıyor . Ama görüntü gelmiyor (şuan HDD olduğu için sata yuvasının birine HDD taktım ama görüntü gelmiyor)
@Ckribrahim abi yardımcı olur musun

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
HDD nin çalıştığından emin misin ?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Yarın SSD ile deneyeceğim birde o zaman birdaha yazayim
Sata kablosunun yerini değiştirip dene bide. Bazı anakartlarda HDD yi görmüyor nedense sanırım SATA 2 SATA 3 mevzusundan dolayı. B550 Rog tada böyle bir şey yaşadım. Sata kablosunun yerini değiştirince düzelmişti HDD.

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Monitörü anakarta bağladıysan onu söküp ekran kartına bağlamayı dene bi hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Fatih kuş
Monitörü anakarta bağladıysan onu söküp ekran kartına bağlamayı dene bi hocam
İkisininde denedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sata kablosunun yerini değiştirip dene bide. Bazı anakartlarda HDD yi görmüyor nedense sanırım SATA 2 SATA 3 mevzusundan dolayı. B550 Rog tada böyle bir şey yaşadım. Sata kablosunun yerini değiştirince düzelmişti HDD.
Onuda denedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Fatih kuş
Denediklerini yaz istersen denemediklerin varsa ona göre bakalım.
Rami 4 slotta ayrı ayrı denedim silgiyle ucunu sildim bir kırılma vs yok gibi duruyor işlemci fanları ve kasa fanları dönüyor

Denediklerini yaz istersen denemediklerin varsa ona göre bakalım.
Monitörde bir problem yok hem Tivibu hem laptopa bağladım bir arıza vs yok farklı hdmı kablosuylada denedim gene görüntü vermedi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Rami 4 slotta ayrı ayrı denedim silgiyle ucunu sildim bir kırılma vs yok gibi duruyor işlemci fanları ve kasa fanları dönüyor

Monitörde bir problem yok hem Tivibu hem laptopa bağladım bir arıza vs yok farklı hdmı kablosuylada denedim gene görüntü vermedi
Anakartta ışık var mı ? Hata ışıkları ?

greenpc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yasin Deniz
Hocam hdmi kabsu ekran kartına tam girmiyor olabilir, hdmi kablosunun üstündeki plastik kısmı kesip tam giriyor mu diye kontrol edebilirsin bazı kasalardan ötürü olabilir bu durum.

Top Bottom