Neler Yeni

GÖRÜNTÜ GELMİYOR ÇILDIRMAK ÜZEREYİM

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Semi kaan Çakır
sahibinden hocam
başka platformda satış güven vermiyor biliyormusun ;
1714160665779.png

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Semi kaan Çakır
Ortalama fiyatlarına baktım da sahibinden üzerinden çok ucuza gidiyor ya 4500 yazmışlar üstünü tamamlayamam bu şekilde mecbur devam edeceğim
4500 ucuz değil çok bile yazmışlar geçen bilgisayarcıya gittim öylesine bir sordum adam 4k piyasası var 3 e alırım dedi benim kart için ben 4 e çok alıcı buldumda vermedim. 4.5 a satabilirseniz 5-6 arasına 6600 alırsınız çok iyi olur

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kadir
Dostlar selam iyi akşamlar bilgisayarımda son zamanlarda sürekli aynı sorunu yaşıyorum artık kafaya yemek üzereyim YouTube yada herhangi bir video oynatma platformu üzerinde bir videoyu tam ekran yapınca görüntü donuyor bir süre sonra ekran gidiyor belli bir süre sonra ses gelmeye devam ediyor fakat görüntü gelmiyor

Ekran Kartım; XFX RX5600XT
evet arkadaşlar amd çok iyi bir kart

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Can
aynen öyle , alırken param güvende güzelde satarken hiç girmiyorum o topa.
Ben sattım sorun yaşamadım Param güvende ile Vega 56 aldım kart bozuk geldi adamla uğraştım 1 hafta sonra paramı zar zor bela aldım 150 TL zararım oldu ama olsun kurtardım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet arkadaşlar amd çok iyi bir kart
Yahu GTX 1660 Da Mavi ekran yedim Dandik psu kullandığım için de RX Serisinde aynı sorunu yaşadım Wattman Farklı olay Güç kaynağın adam akıllı olmazsa sorun yaşarsın.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kadir
Ben sattım sorun yaşamadım Param güvende ile Vega 56 aldım kart bozuk geldi adamla uğraştım 1 hafta sonra paramı zar zor bela aldım 150 TL zararım oldu ama olsun kurtardım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yahu GTX 1660 Da Mavi ekran yedim Dandik psu kullandığım için de RX Serisinde aynı sorunu yaşadım Wattman Farklı olay Güç kaynağın adam akıllı olmazsa sorun yaşarsın.
o kadarda değil reis hani çok güçlü ya amd video açtığı zaman mı zorlanıyor :dd görüntü gidiyor

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Can
o kadarda değil reis hani çok güçlü ya amd video açtığı zaman mı zorlanıyor :dd görüntü gidiyor
Görüntü gitme sorunu yaşamadım :D hiç bir sıkıntım yok fanboyluk'a gerek yok Nvidia da kart da kullandım şuan amd de kullanıyorum psu haricinde hiç bir şey yaşamadım

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kadir
Görüntü gitme sorunu yaşamadım :D hiç bir sıkıntım yok fanboyluk'a gerek yok Nvidia da kart da kullandım şuan amd de kullanıyorum psu haricinde hiç bir şey yaşamadım
ne fanboyu reis benim arkadaşda r7 240 vardı harbi sorunları vardı ondan benim gt 730 bile o kadar sorun yok be

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Semi kaan Çakır
kuzen 3060 la uzun süre fh4 oynayamadı eski sürücü kurduk vs bir ton uğraştık anca çökme sorununu çözdük ben bu sırada rx580 imle ultra grafikte akıyordum oyunda :D he bu arada kart zaten çok güçlü bende var 2060s ayarında bir kart sadece mimarisi hassas .

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kadir
kuzen 3060 la uzun süre fh4 oynayamadı eski sürücü kurduk vs bir ton uğraştık anca çökme sorununu çözdük ben bu sırada rx580 imle ultra grafikte akıyordum oyunda :D he bu arada kart zaten çok güçlü bende var 2060s ayarında bir kart sadece mimarisi hassas .
temiz bir 3060 saplardı emin ol

Top Bottom