Neler Yeni

Çözüldü✓ Görüntü gelmiyor ...

alkinnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alkın
merhaba, monitör 15 dakika sonra otomatik kapanmaya ayarlı, kapandıktan sonra mouse hareketinde veya bir tuşa bastığımda tekrar görüntü gelmemeye başladı mecbur restart atıyorum sebebini bilen var mıdır?

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Efe Kırmaz
merhaba, monitör 15 dakika sonra otomatik kapanmaya ayarlı, kapandıktan sonra mouse hareketinde veya bir tuşa bastığımda tekrar görüntü gelmemeye başladı mecbur restart atıyorum sebebini bilen var mıdır?
windows arama yerine güç planı yazıp aç, plan ayarlarını değiştire basıp bu şekilde ayarla.
1677322671802.png

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
iyi de bu çözüm değil ki. ben 15 dakika da kapansın hareket edince tekrar gelsin istiyorum, durduk yere görüntü gelmemeye başladı güç tasarrufundan sonra
Güç düğmesine 1 kere bastıktan sonra geliyor mu

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
mouse hareket ettiğinde kasa çalışıyor mu peki?

alkinnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
kasa uyku modunda değil zaten sadece monitör, mesela arkada youtube açık video devam ediyo ama monitör uyanmıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet rx6650xt
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet rx6650xt
Güç planı seçin yaz arama yerine. Sonra soldan güç düğmelerinin yapacağını seçin gibi bir şey var ona bas. Orda da şuanda kullanılmayan ayarları değiştir var. Orada hızlı başlatma olacak kapat onun tikini öyle dene

alkinnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alkın
Güç planı seçin yaz arama yerine. Sonra soldan güç düğmelerinin yapacağını seçin gibi bir şey var ona bas. Orda da şuanda kullanılmayan ayarları değiştir var. Orada hızlı başlatma olacak kapat onun tikini öyle sorun çözüldü çok teşekkürler

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Tamamdır bir daha sorun yaşamanız durumunda beni etiketleyebilirsiniz.

Top Bottom