Neler Yeni

Gözümde ölü piksel var (CİDDİYİM)

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,774
İsim
emirhan

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Doktor'a gidin.
Gözünüzün içindeki bazı kusurlar yüzünden oluşuyor olabilir. Herkeste de var bu. Sizdeki durum daha farklı gibi ama.

Bana da oluyor aşırı nadir genelde uykusuzken

Baktığım yer siyah oluyor hiçbirşey göremiyorum yazı varsa dibine bile girsem gözükmüyor

Sebebi göz kuruluğu damlası var damlatıyorum geçiriyor

Doktor yazdı ilacı

Astigmat var ise olması daha muhtemel diye biliyorum

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,774
İsim
emirhan
sağlığın şakası mı olur ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Astigmat nedir ?
s-2fae73d4e4dc1d3912279f56b68640a34f5913d9.jpg

İlkel bir test olarak sağ mı sol mu görüyorsun diye yapabiliriz ve bu %99 işe yarar ancak doktora gidip cihazla ölçmesi daha iyi olacaktır

Gözün tamamen açıkken bakmalısın kısıkken herkeste böyle pisküller sarkabilir

Işıklarda böyle püsküller sarkıyor mu ?

Senin hastalığın büyük ihtimal göz kuruluğu az uyuyorsundur geç yatıyorsundur ama bazen bu hastalık benim oldupu gibi astigmatın yanında hediye gelebiliyor ama astigmatla pek de alakası yok sen yine de bi gözünü ölçtür ordan bir cihazla gözüne bakıyor (göz ölçümü değil)

Gözüne ışık tutuyor mercekle gözün yanıyor birkaç saniye felan ordan bakmış oluyor göz kuruluğu var ise damla yazıyor

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Arkadaşlar troll konu değil, başlığa ne yazacağımı bilemedim. Bazen bazı yerlere baktığımda karıncalanan küçük siyah bir nokta beliriyor görüşümde. Mesela bir tabelaya bakıyorum diyelim, baktığım yerin herhangi bir yerinde siyah bir nokta beliriyor. Bu, ara sıra oluyor ve nedenini bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Bana siyah değilde böyle açık sarı noktalar dolaşıyor arada bir gözümde,20 saniye falan sonra gidiyor dert etmene gerek yok.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaşlar troll konu değil, başlığa ne yazacağımı bilemedim. Bazen bazı yerlere baktığımda karıncalanan küçük siyah bir nokta beliriyor görüşümde. Mesela bir tabelaya bakıyorum diyelim, baktığım yerin herhangi bir yerinde siyah bir nokta beliriyor. Bu, ara sıra oluyor ve nedenini bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
kullanıcı hatası diye tahmin ediyorum kardesim ama sen yine de bi garantiye yollayıp şansını dene

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
ürünün garantisi varsa götürün siyah noktalar çok rahatsız ediyorsa yolllayın garantiye

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Gözlerin bozuluyor. İleride daha da ileri seviye bozulmalar olacak. Telefon veya tablete çok yakından bakmaktan kaynaklı. Sana lens veya gözlük gerekecek.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,774
İsim
göksel yurtcan
hocam alalı 14yıl ollmadı ise değişim yaparlar muhtemelen aldığınız yere bir sorun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,368
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya
Top Bottom