Neler Yeni

Göğüste kas ağrısı olur mu ? (Ciddi cevap verirseniz sevinirim)

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Taha Efe
Arkadaşlar ilk defa bu kadar ciddi bir konu açtım herkes fikrini belirtirse sevinirim.

2-3 gün önce ev de top oynuyordum 1 dk normal oynadım 1 dk hiç durmadan kendimi zorlayarak oynadım yani toplam 2 dk oynadım, sonra kalbim çok hızlı atıyordu, derin nefes alıp verdim halsizleştim, oturdum 40-50 saniye de tekrar toparlandım, ama aklımda acaba kalbim sıkıştı kötü mü oldum acaba kalp krizi mi geçircektim diye korktum, aklımda kaldı acaba sabah kalbimi zorladım akşam bir şey olur mu diye korktum 4-5 saat sonra nefes açlığı başladı sanki yeteri kadar nefes alamıyorum daha fazla almak istiyorum sonra o gece hafif göğüsüm sızladı sabah oldu uyandım o gün gene yeteri kadar nefes alamadığımı hissettim o akşam göğüsümde bi rahatsızlık var gibi hisetim ama yine yatım uyudum gece çok rahat uyudum sabah oldu uyandım akşam üstü Acile gittim EKG, Kalp Ultrasyonu ve Ciğer filmine girdim her şey temiz çıktı, doktor keşke o zaman gelseydin dedi ama ben o zaman iyiydim zaten 40-50 saniye de toparlandım ama aklımda acaba sonra kalp krizi geçirirmiyim diye korktum 4-5 saat sonra kötü oldum şuan yine nefes açlığı ve göğüsüme bazen çok hafif bir şey batar gibi oluyor ama çok hafif sizce psikolojik bir şey olabilirmi böyle bir şey yaşayan oldumu daha önce ?

1- Kalbime bir şey olsa o zaman olmaz mıydı acaba 3-4 gün sonra o gün kalbimi zorladım diye bir şey olur mu ?

2- Acaba psikolojik olarak nefes açlığı hisetiğim için sürekli derin nefes alıp verdim o yüzden göğüsümde kas ağrısı oluşurmu ?
Knk EKG Etkili, Benim arada bir gögüsüm ağrır inan 10 Kere EKG Çektirmisimdir Hepsi temiz. Ekg Temizse endiselenme bence.

TahinPekmez

80+ Silver
2-3 yıl önce sağlıklı kalbin var dediler gene EKG, Ultrasyon falan çektiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 yıl panik atağım vardı 1 yıl ilaç kullandım falan düzeldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakın mesela duşta bir şeyim yoktu bir şey düşünüyordum burda sizle konuşurken yine kötü olur gibi oldum göğüsüm ile midemin arasında baskı var gibi hissediyorum daha fazla nefes alma isteği duyorum bu his ara sıra yine gelirdi giderdi ama 1-2 saate
panik atak var. kafana takma birşeyin yok. benim de başıma geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,348
Üyeler
158,084
Son üye
neggs
Top Bottom