Neler Yeni

Çözüldü✓ Google Chrome'da FPS Drop yiyorum

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Selamün aleyküm, Chrome'da video fln izlerken (uzantı kullanmıyorum) veya int de dolaşırken anlık fps drop yiyorum. Anlık olarak ses donuyor, mouse donuyor ve ekranda donuyor (bu donma chrome'u açınca oluyor, fakat donduğu zaman bütün pc yi etkiliyor. Yani dc de arkadaşlarımla konuşurken, oradaki seste donuyor.). Bunun sebebi nedir? Nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Chrome güncel mi? Önbellek dosyalarını temizlediniz mi?

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Chrome > Ayarlar > Sistem > Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan - Bu ayarı kapatıp kullanabilir misin bir süre? Devam edecek mi sorun bak bakalım. Sistemin ne bu arada?

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Chrome > Ayarlar > Sistem > Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan - Bu ayarı kapatıp kullanabilir misin bir süre? Devam edecek mi sorun bak bakalım. Sistemin ne bu arada?
RX 5600 XT 6GB
Ryzen 5 5600
16 gb ram

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Ekran kartı ile ilgili sürücü problemidir büyük ihtimalle, tam olarak bu sorun olmasa da benzer şeyler yaşıyordum bu ayardan dolayı.
Aynı ayarlar Discord ve Steam üzerinde de mevcut, onları da kapatıp kullan istersen.

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Ekran kartı ile ilgili sürücü problemidir büyük ihtimalle, tam olarak bu sorun olmasa da benzer şeyler yaşıyordum bu ayardan dolayı.
Aynı ayarlar Discord ve Steam üzerinde de mevcut, onları da kapatıp kullan istersen.
Tamamdır. Yardım için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Top Bottom