Neler Yeni

Gördüğünüz rüyayı yazın (bende yazdım)

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
MehmedVII
Uzun süredir rüya görmüyordum ama bu sefer çok kötü yaş geldi gözümden..

Şimdi biz maddi bir durumu iyi olan bir aile di balıkçılık yapıyor ve kendi küçük hobi amaçlı tekne var sonra orda ki bir abi istilacı tür var diyor bende dikkatlice izlerken hangi balık öyle diye sonra içerisinde ördekte vardı tamda orda şişme havuzda delik ver büyük bende ördek yaptı sanıyorum, burası saçma anneme belki o değildir diyerek partisini kırıyor evet pati sonra hayvanın burnu köpürüyor ve beni ağlatan o cümle ‘’abi,bana oyun oynatacan mı?’’ Ama ses tonu öyle ki hem canın acır ama karşındakini kırmadan bir şey istersin ya tam olarak öyle , rüyamda kardeşimi görmedim direk olarak ama
Ortaokulda rüyamda zombi salgını çıkıyordu. Bir zombiye çakıyordum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
nasıl çakıyordunuz
Şaka amaçlı karşıma çıkan ilk linki attım

Dm den bilgi geldi 5/7/15 en iyisiymiş (!)

Son düzenleme:
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Che_

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Taha Efe
Uzun süredir rüya görmüyordum ama bu sefer çok kötü yaş geldi gözümden..

Şimdi biz maddi bir durumu iyi olan bir aile di balıkçılık yapıyor ve kendi küçük hobi amaçlı tekne var sonra orda ki bir abi istilacı tür var diyor bende dikkatlice izlerken hangi balık öyle diye sonra içerisinde ördekte vardı tamda orda şişme havuzda delik ver büyük bende ördek yaptı sanıyorum, burası saçma anneme belki o değildir diyerek partisini kırıyor evet pati sonra hayvanın burnu köpürüyor ve beni ağlatan o cümle ‘’abi,bana oyun oynatacan mı?’’ Ama ses tonu öyle ki hem canın acır ama karşındakini kırmadan bir şey istersin ya tam olarak öyle , rüyamda kardeşimi görmedim direk olarak ama
En Sonuncusunu hatırlıyamadım ama en son hatırladığım Rüyada Yeni Kasa Nissan Qasqai sürüyordum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Taha Efe

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Kötü rüyaları anlatma zaten geç gitsin.

Allaha sükür araba istiyorduk gördüm bakalım nasip kısmet ne zaman olur belli olmaz :D
inşallah hepimizin olsunda 2024 qhaskai olacağına 2023 olsun en azından daha güzel tasarım açısından

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Taha Efe

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Okulda anakarta işlemci takıyordum. Bir anda ben rüyadayım diye bağırıp kosmustum. Uyandım sonra.
Benzerini bende görmüştüm ama çantamda ekran kartı vardı o günde okulda arama vardı İngilizceci ve beden hocasıyla tartışmıştım ne rüyaydı be tam kalp krizi geçirmelik

Top Bottom