Neler Yeni

🔥İndirim Gourmet Gold Çifte Lezzet Hindili&Ördekli Yaş Kedi Maması, 85 g 16 TL

Samsung'un verdiği 6 Aylık Amazon Prime'lı hesabımla aldım hocam beğenecekler mi kedilerim emin değilim daha önce Whiskas kullandım ancak pek sağlıklı olduğunu söyleyemem araştırmalarıma da ek olarak ishal yaptığı söyleniyor kuru mama ile kıyaslamıyorum yanlış anlaşılmasın hafta da 2-3 kez az ve ara sıklıkta verilen bir şey zaten yaş mama ancak ileriki dönemlerde yeniden alırım diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Whiskas'tan sora Purine Felix Somonlu yaş mamasını denemiştik çok beğendiler toplu şekilde alım yapmayı düşünüyorum ancak kuru mama benim için elbet ki daha önemli günde üç öğün kedi başına 1-1.5 fincan dozajında vermeme rağmen çok sık yiyorlar
Halihazırda muhabbet kuşum var pek anlamıyorum bu tarz urunden purina reklamini çok gördüm ordan aklımda kalmış 🙂

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,948
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ne %40 et mi varmış açınca kokusu mu duyuluyormuş ? Ben duymadım sen duydun mu muharrem :kekw:
geçen yine bu şekilde karşılaştırma atarak ters köşe yapmıştım seni şimdide yaptım uza köşede oyna. bu arada benim günlük yediğim et'i senin sülalen 1 yılda tüketir adres yolla da new york steak ile t-bone yollayım 2 kilo kafan çalışsın boş yapma :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasaptan sakatat alıp kaynatan adamlar burda mama profesörü kesiliyor gimcat iyiymiş kör cahil herif seni :kekw: Blok.
1701059358530.png

Bu elemanın isminin Cahil Cühela olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Acana, Orijen gibi mamalara kötü diyen olmadı.
Ayrıca evet, GimCat'te %49,4 ton balığı mevcut. Direkt löp et. Whiskas, Royal Canin öneren herif kalkmış parasıyla şekil yapıyor hahaha.
Önüne kedime verdiğim konserveden açsam ekmek banarsın ekmek. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ekrem Uğur Ülken
Öğrenciyim benim öğün daha pahalı üstelik beslenemiyoz alıp yesek nolur proteinde var 😅😅😅

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
İsim
SEYF

N&D Ocean hepsinden fazla içeriğe sahip ama bunların 4 katı fazla fiyata da sahip. Eğer kediye zarar verebilecek düzeydeyse iptal edeceğim mamayı​

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
Ben bundan veriyorum 3 tane kedim var bu kadar zararlıysa vermeyelim birader :D düzgünce biri açıklasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri