Neler Yeni

🔥İndirim 4KG Kedi Maması 158₺🔥🔥

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

JackRyan

80+ Silver

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Arda Yıldırım
Yavru kedi için yaş mama var mı? Bizimki 2 aylık oldu kuru mama yemiyor.
Sürekli yaş mama hem kedi açısından sıkıntılı hem de koku bırakmaya başlar kedi. Yavru kediler için royal canin marka öneririm yememeye devam ederse hafif ıslatıp verebilirsiniz.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Sürekli yaş mama hem kedi açısından sıkıntılı hem de koku bırakmaya başlar kedi. Yavru kediler için royal canin marka öneririm yememeye devam ederse hafif ıslatıp verebilirsiniz.
Royal, purina gibi markalar çok kötü hepsi kimyasal doğal değil etli olanında doğru düzgün et bile yok tatlandırıcı falan var ve çok pahalı

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Arda Yıldırım
Royal, purina gibi markalar çok kötü hepsi kimyasal doğal değil etli olanında doğru düzgün et bile yok tatlandırıcı falan var ve çok pahalı
Yetişkin kedilerim için hills alıyorum ben de. Yavruyken mama yemiyordu royal canin kitten mamasını veteriner önerisi üzerine almıştım ondan sonra kuru mamaya alışmıştı kedilerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,491
İsim
Diyarhan
Kurunun üstüne yaş mama döküp yediriyorum zaten. Pilav üstü kuru yer gibi mama yiyor. Yaş olmayınca kendini aç bırakıyor resmen

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Yetişkin kedilerim için hills alıyorum ben de. Yavruyken mama yemiyordu royal canin kitten mamasını veteriner önerisi üzerine almıştım ondan sonra kuru mamaya alışmıştı kedilerim.
O dediğiniz şey mantıklı ben kediye 3 aya kadar şırınga ile laktozsuz süt et suyu vs karıştırıp verdim sonra yaş mama büyüyünce nd'ye geçtim

Top Bottom