Neler Yeni

🔥İndirim Gourmet Gold Çifte Lezzet Hindili&Ördekli Yaş Kedi Maması, 85 g 16 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,246
İsim
Diyarhan

Whiskas 4 lü 42tl ye geliyor. Migros hemen ile alırsanız ilk siparişe 100 e 30tl indirim yapıyor. Ben o şekil 1 tanesini 7tl ye aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,246
İsim
Diyarhan
Migros da %40 indirim var. Hem yaş hem kuru mama aldım. Kuru için daha ufakmış benimki. Kuru 300gr o da uyguna geliyor.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
İsim
SEYF
IMG_20231119_223314.jpg

Bu arada kedime kaf ettirmem. Gamer kedi. God of war oynarken hep böyle beni izler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Migros da %40 indirim var. Hem yaş hem kuru mama aldım. Kuru için daha ufakmış benimki. Kuru 300gr o da uyguna geliyor.
Şuan var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,246
İsim
Diyarhan
Migros da aynı fiyat + kupon var.

Alıntıyı görüntüle

Bu arada kedime kaf ettirmem. Gamer kedi. God of war oynarken hep böyle beni izler

Şuan var mı ?
Var var felix 400gr 50tl idi. 2 tane alınca 70 e geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Ali UKŞUL
Kötünün iyisi diyebileceğim bir mama. Kedilerle alakalı merak ettiğiniz birsey olursa sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
enes hünkar
Migros mağazalarında indirim var kedi mamalarında. Dardanel firmasının yaş mamasını 11 tl ye aldım 95gr içeriği mükemmel diyemesemde ortalama değerlere sahip.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,948
İsim
Abdullah Aydoğdu
Gimcat'te kötü.
royal canin
acana
orijen
hills

bunlar iyi yaş mamada
GimCat gibi içeriği %40-%50 et olan mamaya kötü deyip içinde neredeyse et olmayan Royal Canin çok iyi aynen.
Allah rızası için sebebini de açıklasana, nolursun.

kötü bir mama değil hocam alınır. merdiven altı pet akciğer püresi ürünlerden çok daha iyidir. gimcat'e iyi mama diyen birinden tavsiye almaya pek gerek yok :D
Puhahahahaa sen geçen Whiskas öven cahil cühela değil miydin? :D Evde beslediğiniz hayvanları azıcık önemsiyorsanız bu herifin önerdiği Whiskas, Gourmet, Royal Canin gibi mamaların incelemlerini, mamanın içeriğini inceleyen kanallardan izleyin.
İncelemeyi de geçtim, gidip ... mama içeriği diye Google'de aratın. Kötü dediği mamanın neylisi olursa olsun %40 x etidir.
Onun önerdiği mamada %4-6 civarıdır.
Kötü dediği mamanın konservesini açsam ekmek banarak yer, hayatında o kadar et görmemiştir.
O bunu dedi, şu bunu dedi, yorumlarda iyi diyorlar gibi klavyesi olanın konuşma hakkına maalesef sahip olduğu internet alemine göre mama alıp hayvanınızı zehirlemeyin. Gidin kendiniz 2 dakikanızı ayırıp araştırın. Bunun gibi cahiller yüzünden hayvanınızda 2 yıl sonra böbrek yetmezliği, idrar yolu tıkanımı baş göstermesin.

Ne gibi kötü hocam kullanıcı yorumları neredeyse ful olumlu çünkü
Gourmet mamaların içeriğine gidip bir bakın. %4 veya %6 yazar. Atıyorum balıklıysa %4 ton balığı mesela.
Ucuz bir mama olduğundan durum böyle. Bir de size önerdiğim GimCat markasına bakın.
Atıyorum ton balıklısına baktın, %40'ın altında olmaz. Löp et. Konserveyi açtığın an aradaki kalite farkını gözlemleyeceksin.
Bu Royal Canin önerip GimCat kötü diyen herifin önüne koysan ağzının suyu akar GimCat mamayı görünce.
Gourmet, Royal Canin, Whiskas gibi market mamaları alarak kedinize iyilik yapmıyorsunuz. Sadece hayvanınızı zehirliyorsunuz.
İlla GimCat alın demiyorum, piyasada bütçeniz yüksekse daha iyi ultra premium yaş mamalar da var. Ancak fiyatları cidden yüksek.
GimCat en fiyat performansa sahip mama. Amazon'da sıklıkla indirime giriyor.

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
GimCat gibi içeriği %40-%50 et olan mamaya kötü deyip içinde neredeyse et olmayan Royal Canin çok iyi aynen.
Allah rızası için sebebini de açıklasana, nolursun.

Puhahahahaa sen geçen Whiskas öven cahil cühela değil miydin? :D Evde beslediğiniz hayvanları azıcık önemsiyorsanız bu herifin önerdiği Whiskas, Gourmet, Royal Canin gibi mamaların incelemlerini, mamanın içeriğini inceleyen kanallardan izleyin.
İncelemeyi de geçtim, gidip ... mama içeriği diye Google'de aratın. Kötü dediği mamanın neylisi olursa olsun %40 x etidir.
Onun önerdiği mamada %4-6 civarıdır.
Kötü dediği mamanın konservesini açsam ekmek banarak yer, hayatında o kadar et görmemiştir.
O bunu dedi, şu bunu dedi, yorumlarda iyi diyorlar gibi klavyesi olanın konuşma hakkına maalesef sahip olduğu internet alemine göre mama alıp hayvanınızı zehirlemeyin. Gidin kendiniz 2 dakikanızı ayırıp araştırın. Bunun gibi cahiller yüzünden hayvanınızda 2 yıl sonra böbrek yetmezliği, idrar yolu tıkanımı baş göstermesin.

Gourmet mamaların içeriğine gidip bir bakın. %4 veya %6 yazar. Atıyorum balıklıysa %4 ton balığı mesela.
Ucuz bir mama olduğundan durum böyle. Bir de size önerdiğim GimCat markasına bakın.
Atıyorum ton balıklısına baktın, %40'ın altında olmaz. Löp et. Konserveyi açtığın an aradaki kalite farkını gözlemleyeceksin.
Bu Royal Canin önerip GimCat kötü diyen herifin önüne koysan ağzının suyu akar GimCat mamayı görünce.
Gourmet, Royal Canin, Whiskas gibi market mamaları alarak kedinize iyilik yapmıyorsunuz. Sadece hayvanınızı zehirliyorsunuz.
İlla GimCat alın demiyorum, piyasada bütçeniz yüksekse daha iyi ultra premium yaş mamalar da var. Ancak fiyatları cidden yüksek.
GimCat en fiyat performansa sahip mama. Amazon'da sıklıkla indirime giriyor.
1701021790229.png

1701021800611.png

Royal
1701022070248.png

dünyanın en iyi mama üreticisi acana'nın premium konserve mama içeriği
1701022461576.png

Ne %40 et mi varmış açınca kokusu mu duyuluyormuş ? Ben duymadım sen duydun mu muharrem :kekw:
geçen yine bu şekilde karşılaştırma atarak ters köşe yapmıştım seni şimdide yaptım uza köşede oyna. bu arada benim günlük yediğim et'i senin sülalen 1 yılda tüketir adres yolla da new york steak ile t-bone yollayım 2 kilo kafan çalışsın boş yapma :D

kasaptan sakatat alıp kaynatan adamlar burda mama profesörü kesiliyor gimcat iyiymiş kör cahil herif seni :kekw: Blok.

Son düzenleme:

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
Mertcan Uysal
Naysta bu ay kampanya kullanmasaydım çok yararlı olacaktı düz fiyata denk geldi ama 4 Al 3 Öde varmış hemen aldım. Teşekkürler

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
Mertcan Uysal
Çoklu alımda baya avantajlı oluyor yan hesabınız var ise Amazon'un promosyon kampanyası ile çok daha uyguna geliyor
Samsung'un verdiği 6 Aylık Amazon Prime'lı hesabımla aldım hocam beğenecekler mi kedilerim emin değilim daha önce Whiskas kullandım ancak pek sağlıklı olduğunu söyleyemem araştırmalarıma da ek olarak ishal yaptığı söyleniyor kuru mama ile kıyaslamıyorum yanlış anlaşılmasın hafta da 2-3 kez az ve ara sıklıkta verilen bir şey zaten yaş mama ancak ileriki dönemlerde yeniden alırım diye düşünüyorum.

Whiskas'tan sora Purine Felix Somonlu yaş mamasını denemiştik çok beğendiler toplu şekilde alım yapmayı düşünüyorum ancak kuru mama benim için elbet ki daha önemli günde üç öğün kedi başına 1-1.5 fincan dozajında vermeme rağmen çok sık yiyorlar
Kuru mama olarakta Felicia haricinde bir marka tercih etmiyorum uygunluğu ve kalitesi bakımından

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,858
Üyeler
148,168
Son üye
alpereonss
Top Bottom