Neler Yeni

GPU WORLD TÜRKİYE sahibinden ekran kartı alınır mı?

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
Ekran kartı arıyorum da Facebook grubu falan varmış ama ben Sahibinden de GPU WORLD Türkiye isimli satıcıyı buldum. Daha önce alan var mı alınır mı?

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
Ben oradan almadan önce 2 hafta iletişimde kalmıştım. İlk gösterdikleri kartları beğenmedim zaten kendileri de çok iyi durumda olmadığını söylemişlerdi. Bu süre zarfında ellerine kart geçtikçe bana yazmalarını rica ettim. 2 haftalık sürede 4-5 tane 3070ti modeli gösterdiler en son temiz bir tane aorus 3070ti geldi. Direkt ayırttım gittim dükkanlarında test edip elden aldım. Geçen sene bu zamanlardı hala aynı kartı kullanıyorum memnunum. Diyeceğim o ki acele etme. Arada mesaj at ellerinde ne var ne yok sor. Temiz bir kart denk gelirse al. Mining yapılan kartlara gelince faturası son 1.1-5. yıl önce kesilmiş kartlara bakabilirsin. O civarlarda mining bitti zaten çoğu kişi elden çıkarmak için satıyor. Arada temizlerini bulmak çok mümkün. Şimdi 6-7 aylık diyorlar da olmayabilir de onun için satın alınma tarihine bak diyorum. Çünkü miningciler buraya kart satıyor adam 6 ay mining yaptım diyor ama belki daha uzun yaptı. Onu gpu worlddeki çalışanlar da bilemez. Durum bu, olabildiğince özetlemeye çalıştım biraz uzun oldu.
Hmm bilmiyordum bi soruyum onu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,034
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom