Neler Yeni

Grafik Sürücüsü çöktü sorunu.

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Değerleri bunlar. Oyuna girdiği zaman kapanıyor sadece. Laptop ekran kartı olduğu için değerler normal gibi görünüyor bana göre
Hocam nerdeyse 50 kere ddu ile silip denedim fakat bir şey değişmedi. GeForce experience ile de denedim direk nvdia üzerinden sürücüyü indirip de denedim sonuç hep aynı.

Hatta şuan Fifa 23 de crash veriyor anlamadığım şekilde.

Hangi windows sürümü bulunuyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengiz Çeliktaş
Hangi windows sürümü bulunuyor ?
1684527614425.png

Şuan DDU ile tekrar kaldırdım sürücüyü Windows ile yüklüyorum son çare

• Beğen
Reaksiyonlar: M.2.

freygasm

80+ Gold
Ddu ile tüm sürücüleri silip tekrar yüklemeyi denediniz mi? Eğer sorun yazılımsal değilse donanımsal da olabilir. Laptop klavye - anakart arasında çok ince bi katman olduğu için anakart-ekran kartı zarar görebiliyor kendim de yaşadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengiz Çeliktaş
Ddu ile tüm sürücüleri silip tekrar yüklemeyi denediniz mi? Eğer sorun yazılımsal değilse donanımsal da olabilir. Laptop klavye - anakart arasında çok ince bi katman olduğu için anakart-ekran kartı zarar görebiliyor kendim de yaşadım.
Sıkıntıyı RTX 3060da gösterdiği için sadece Nvdia'nın sürücülerini silip yükledim. Sıfır aldığım bir bilgisayar olduğu için hasarlı olacağını düşünmedim ve ilk günden beri bu sıkıntı vardı. Amazon üzerinden sipariş verdim fakat bende hata vardır diye iade süresini de kaçırdım

freygasm

80+ Gold
Sıkıntıyı RTX 3060da gösterdiği için sadece Nvdia'nın sürücülerini silip yükledim. Sıfır aldığım bir bilgisayar olduğu için hasarlı olacağını düşünmedim ve ilk günden beri bu sıkıntı vardı. Amazon üzerinden sipariş verdim fakat bende hata vardır diye iade süresini de kaçırdım
Satıcı amazon tr miydi?

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengiz Çeliktaş
Amazon tr yardımcı oluyor hocam destek ile iletişime geçin sizi yarıyolda bırakmazlar.
Ürünü alalı yaklaşık 1 ay oluyor ben de çok oyuna vakit bulamadığım için yeni fark ediyorum. Adamlar şimdiye kadar nerdeydin demezler mi ? :)

freygasm

80+ Gold
Ürünü alalı yaklaşık 1 ay oluyor ben de çok oyuna vakit bulamadığım için yeni fark ediyorum. Adamlar şimdiye kadar nerdeydin demezler mi ? :)
Amazon trden alınan ürünlerde 2sene boyunca onarım-değişim-iade mevcut arıza durumunda. Bu yüzden forumda üç beş fazla verin amazon tercih edin diyoruz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengiz Çeliktaş
Amazon trden alınan ürünlerde 2sene boyunca onarım-değişim-iade mevcut arıza durumunda. Bu yüzden forumda üç beş fazla verin amazon tercih edin diyoruz :)
Bunu ilk defa sizden duydum gerçekten öyle bir şey varsa yarın bir müşteri temsilcileri ile iletişim kurayım. Çok teşekkürler hatırlattığınız için

freygasm

80+ Gold

oguzgl12

80+
hocam merhaba bu hatanın ekran görüntüsü ile Resmi servisine götürün götüremiyorsanız kanıt masüstünde olduğunu belirtin buna rağmen geçiştiriyorlarsa Tüketici hakem heyeti başvurunuzu yapın paranızı geri alın ben telefonum için yapmıştım param iade edildi üzülerek söylüyorum ki ülkemizde bazen zor yollardan hallediliyor bazı şeyler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada söylemeyi unutmuşum driver boster denedinizmi

Top Bottom