Neler Yeni

grafik tasarım ve oyun için ideal laptop

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
arkadaşlar ben bu yıl grafik tasarım okicam laptop bakıyorum okula da götürebilmek için en fazla 20k verebilirim o da çok zor annem alabilir mi bilmiyorum bunun altı daha iyi olur, bikaç laptopa baktım linklerni bırakacağım hem oyun oynarken iyi olsun istiyorum hem de bölümümde işime yarasın istiyorum. ısınma sorunu da olmasın istiyorum tabii ki

Son düzenleme:

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
15k ya kaliteli bir şey yok malesef, insanlara 3-4 ay sonra bozulacak pc önermiyorum ben.
ideapad kotu mu ya 3-4 aya bozulur mu? bende yukarda tof koymuşum linke o kötü mü ya da ideapad de aynı işlevi gçrür mü? bide arkadaşımda ideapad var aynı linke koyduğum model şarj sorunum yok dedi adaptörü ben yinede değiştireyim mi daha mı iyi olur

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
İdeapad asusdan dandik, ama bütçeniz yetmediği için mecbur.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
Hayır alınmayacak. Geldiği zaman arayıp söylemeniz yeterli.
pc bana geldikten sonra garantiye gönderirken arayıp söylemem gerekli doğru mu anladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

İdeapad asusdan dandik, ama bütçeniz yetmediği için mecbur.
alabilirsem onu mu alırım
bu tuf nasıl peki hocam ya da sizin koyduğunuz linlerdeki mi daha iyi çünkü hemen bozulacak bir şeyde pek istemem ya kim ister yani 16-18k boşa mı veriyoruz

Son düzenleme:

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
pc bana geldikten sonra garantiye gönderirken arayıp söylemem gerekli doğru mu anladım

alabilirsem onu mu alırım
bu tuf nasıl peki hocam ya da sizin koyduğunuz linlerdeki mi daha iyi çünkü hemen bozulacak bir şeyde pek istemem ya kim ister yani 16-18k boşa mı veriyoruz

Yeni tuf serileri güzel ben öneriyorum.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
Yeni tuf serileri güzel ben öneriyorum.
intel laptpta daha iyi diyolar bu ryzen 7 falan iyi olur dimi grafik tasarımda vs kusura bakmayın kafanızı şişirdim ama düzgün bir şey almaya çalışıyorum

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
intel laptpta daha iyi diyolar bu ryzen 7 falan iyi olur dimi grafik tasarımda vs kusura bakmayın kafanızı şişirdim ama düzgün bir şey almaya çalışıyorum
İntel bence de laptopta iyidir, Ama performans için değil, sunduğu teknolojiler için intel seçilir. Şuan performans konusunda intel amd diye konuşmak anlamsız. Bi biri geçiyor, bi biri. Ki siz oyun bilgisayarı arıyorsunuz, tuf alabilirsiniz.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
İntel bence de laptopta iyidir, Ama performans için değil, sunduğu teknolojiler için intel seçilir. Şuan performans konusunda intel amd diye konuşmak anlamsız. Bi biri geçiyor, bi biri. Ki siz oyun bilgisayarı arıyorsunuz, tuf alabilirsiniz.
sadece oyun değil grafik tasarımda okulda işimi de görsün uygulamalrı açabilsin renk konusunda falan iyi olması da önemli galiba tufda renkler de iyi

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
28k da başlıyor gerçekten renkleri iyi olan pc ler, renkleri takmayın o kadar.
tuf eğer bölümde de bana yardımcı olacaksa bunu alabilirim

bide bu laptop nasıl

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
tuf eğer bölümde de bana yardımcı olacaksa bunu alabilirim

bide bu laptop nasıl

Zephyrus güzeldir ama oyun oynayacaksanız alev alıyor bilgisayar. 14inç küçük bir cehennem zebanisine dönüşüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
arkadaşlar ben bu yıl grafik tasarım okicam laptop bakıyorum okula da götürebilmek için en fazla 20k verebilirim o da çok zor annem alabilir mi bilmiyorum bunun altı daha iyi olur, bikaç laptopa baktım linklerni bırakacağım hem oyun oynarken iyi olsun istiyorum hem de bölümümde işime yarasın istiyorum. ısınma sorunu da olmasın istiyorum tabii ki

Knk bende grafikerim casper kullanıyorum ve öneririmde casper nirvana f750 kullanıyorum ve gayette işimi görüyor tavsiye ederim.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Knk bende grafikerim casper kullanıyorum ve öneririmde casper nirvana f750 kullanıyorum ve gayette işimi görüyor tavsiye ederim.
Heralde renklerle ilgilenen bir alanda çalışmıyorsunuz. Tasarımcısınız daha çok diye düşünüyorum. Yada düz renkler kullanıyorsunuz değerleri belli olan vs. TN panel üstüne kalitesiz panel ile ürün satabileceğinizi sanmıyorum. Yanlış anlamayın.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
ben sadece bölüm için değil oyun içinde istiyorum ikisi bir arada casper nirvana isteğimi karşılamaz sanırım ya

Heralde renklerle ilgilenen bir alanda çalışmıyorsunuz. Tasarımcısınız daha çok diye düşünüyorum. Yada düz renkler kullanıyorsunuz değerleri belli olan vs. TN panel üstüne kalitesiz panel ile ürün satabileceğinizi sanmıyorum. Yanlış anlamayın.
ben de zaten 1. sınıfa başlıcam tuf daha mı ideal olur acaba ondan sonra belki daha iyisine geçerim ama en azından kaliteli olsun şu an aldığım

Top Bottom