Neler Yeni

grafik tasarım ve oyun için ideal laptop

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
arkadaşlar ben bu yıl grafik tasarım okicam laptop bakıyorum okula da götürebilmek için en fazla 20k verebilirim o da çok zor annem alabilir mi bilmiyorum bunun altı daha iyi olur, bikaç laptopa baktım linklerni bırakacağım hem oyun oynarken iyi olsun istiyorum hem de bölümümde işime yarasın istiyorum. ısınma sorunu da olmasın istiyorum tabii ki

Son düzenleme:

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
ben sadece bölüm için değil oyun içinde istiyorum ikisi bir arada casper nirvana isteğimi karşılamaz sanırım ya

Şu modele göz atabilirsiniz, bitçe çıkarsa. Bu ekranı düzgün olan versiyonu. Adaptör değişimi yine gerekebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ondan sonra belki daha iyisine geçerim
bu Türkiye'de zor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
ben sadece bölüm için değil oyun içinde istiyorum ikisi bir arada casper nirvana isteğimi karşılamaz sanırım
oyun konusunda pek bir fikrim yok çünkü dediğim gibi ben grafik tasarımı için kullanıyorum. oyun konusunda bir önerim yok üzgünüm

Heralde renklerle ilgilenen bir alanda çalışmıyorsunuz. Tasarımcısınız daha çok diye düşünüyorum. Yada düz renkler kullanıyorsunuz değerleri belli olan vs. TN panel üstüne kalitesiz panel ile ürün satabileceğinizi sanmıyorum. Yanlış anlamayın.
giyim bölümünde çalışıyorum.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
  • İnanılmaz
Reaksiyonlar: jayy

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
bu 8gb benim attığım ideapad 16gb dediğim daha iyi değil mi
Düzgün bir Türkçeyle cümle kurarak anlatırsanız isteğinizi, daha iyi anlaşabiliriz.

1662566128502.png

İdeapad serisinde 4 farklı ekran kullanılıyor bu arada. Bilgilendirmem olsun.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
Düzgün bir Türkçeyle cümle kurarak anlatırsanız isteğinizi, daha iyi anlaşabiliriz.
sizin attığınız ideapad 8gb yazıyor benim başta linklediğim dandik dediğiniz 16gbdı fark yok mu bu ikisi arasında yani 16gb olan daha iyi olmaz mı diye sordum da böyle şeyler fark yaratıyo diyebiliyodum yanlış mı

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
sizin attığınız ideapad 8gb yazıyor benim başta linklediğim dandik dediğiniz 16gbdı fark yok mu bu ikisi arasında yani 16gb olan daha iyi olmaz mı diye sordum da böyle şeyler fark yaratıyo diyebiliyodum yanlış mı
Daha iyi olsa sizce sırf ekran kartı farkı yüzünden 4000TL fiyat farkı olur muydu ?
Benim attığım modelin ekran kartı, ekranı parçaları daha kaliteli. Aradaki fiyat farkını bunlar oluşturuyor.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
Daha iyi olsa sizce sırf ekran kartı farkı yüzünden 4000TL fiyat farkı olur muydu ?
Benim attığım modelin ekran kartı, ekranı parçaları daha kaliteli. Aradaki fiyat farkını bunlar oluşturuyor.
aa anladım ne bilim yeni yeni araştırıyorum bu tarz şeyleri o yüzden merak ettim teşekkürler yardımınız için

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
aa anladım ne bilim yeni yeni araştırıyorum bu tarz şeyleri o yüzden merak ettim teşekkürler yardımınız için
Rica ederim, Attığınız lenovo alınır fakat bütçe çıkartmak ekstra faydanıza olabilir.
Ha eğitim göreceğiniz için bence çıkartmanıza gerek yok. 4 Yılın sonunda işinize uygun bir şey alırsınız. Ve attığınız lenovo da fena değildir adaptör sıkıntısı olmasa.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz

Alıntıyı görüntüle

İdeapad serisinde 4 farklı ekran kullanılıyor bu arada. Bilgilendirmem olsun.
aa tamam çok sağ olun bilmiyodum bunu

Rica ederim, Attığınız lenovo alınır fakat bütçe çıkartmak ekstra faydanıza olabilir. Ha eğitim göreceğiniz için bence çıkartmanıza gerek yok. 4 Yılın sonunda işinize uygun bir şey alırsınız.
zaten iki yıllık 4 yıllığa geçtikten sonra daha profesyonel bir şey almayı düşünüyordum şu an anneme çok yük olmak istemiyodum da ama dediğiniz gibi eğer attığım alınırsa onu da ve attığınız ideapadi de anneme söylicem zaten oyun derken aşırı ağır oyunlar oynamam bikaç sevdiğim oyun var bilir misiniz rpg genshin impact vs belki minecraft gta falan

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
aa tamam çok sağ olun bilmiyodum bunu

zaten iki yıllık 4 yıllığa geçtikten sonra daha profesyonel bir şey almayı düşünüyordum şu an anneme çok yük olmak istemiyodum da ama dediğiniz gibi eğer attığım alınırsa onu da ve attığınız ideapadi de anneme söylicem zaten oyun derken aşırı ağır oyunlar oynamam bikaç sevdiğim oyun var bilir misiniz rpg genshin impact vs belki minecraft gta falan
Öyleyse attığınız lenovoyu tercih edin, Adaptörünü değiştirin geldiği gibi. Bence eğitimde o kadar da renklerle uğraşmazsınız. Profesyonel hayatta geçersiniz düzgün bir cihaza.

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
Rica ederim, Attığınız lenovo alınır fakat bütçe çıkartmak ekstra faydanıza olabilir.
Ha eğitim göreceğiniz için bence çıkartmanıza gerek yok. 4 Yılın sonunda işinize uygun bir şey alırsınız. Ve attığınız lenovo da fena değildir adaptör sıkıntısı olmasa.
ben adaptörü laptp elime geçtikten sonra garantiye gönderirken arayıp söylicem dimi değiştirmeleri için

Top Bottom