Neler Yeni

🔥Grand Theft Auto VI'dan İlk Fragman Geldi Oyun İnanılmaz Gözüküyor🔥

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,113
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Saçmalık böyle olamaz. Daha önce de sızıntı diye bir ton görüntü gördük de bunlarda pek inandırıcı değil. Bizim bildiğimiz rockstar bunun çok üstünde bir iş çıkartır. Ne yapayım ben bunu böyle olacaksa zaten bir grafik modu at aynısı çıkar.
sızıntı zaten bunlar diğer oyunlarında yapım süreçleri bi ara paylaşılmıştı devrim niteliğinde bi oyun gelicektir gene gta5 açarmı gırgırı gta6 açaramı dönecektir

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Eğer böyle bişey cikcak use çıkmasın daha iyi GTA 5 modlu dhaa gercekci görünüyor

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Oyun PS4 e de geliyor çok yüksek ihtimal PS4 ün ana menüsü sızıntılar da ve geliştirilen console list kısmında var oyunla ilgili çoğu şey sızdı.
oyun Vice City de geçiyor oynanış da sızan kısımlarda.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Güncel bilgiler mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer böyle bişey cikcak use çıkmasın daha iyi GTA 5 modlu dhaa gercekci görünüyor
Hocam oyun yapım aşamasında. Daha çıkmamış ve yapım süreci devam eden bir oyun için ne bekliyorsunuz ki aklım almıyor.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
GTA VI erken aşama oynanış görüntüleri bunlar oyun çıktığında çok daha iyi olur yazmayın artık şunu hiç mi bir oyunun geliştirme aşamasındaki hallerini görmediniz.
Bu sızıntıların çıktığı dönemde Rockstar çok tepki yediği için diğer oyun fırmalarıda çıkmış oyunlarının geliştirilme sürecine ait videolar paylaşmıştı, paylaşılan oyunların çoğu AAA kalitesinde ki oyunlardı ve hepside gta 6'nın olduğu düzeyde gözükmüyordu bile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Arkadaşlar oyunun yapım aşamasında böyle görüntüler olması çok normal. Bende zamanında gta 5 fivem script yazarken pc zorlanmasın diye grafikleri ekstra düşürüyordum oyun içinden değil oyun içindekiler zaten düşükte oluyordu birde ekstra düzenleme yapıyordum dosyalarda. Ki bir kaç ekran görüntüsünden yada videodan anlaşılcak şeyler değil bunlar %1 denecek kadar animasyon görmedik bile videolarda vesaire oyunun geliştirme aşamasındaki ss ler sızdırıldığı için oyunda normal kaplamalar var daha detaya falan girip bu RTX özellikleri falan eklenince çok epic bir oyun olacaktır. ps4 e gelebilir bu arada yani gelmesi bi etki etmez oyunu bir RTX2060 la oynadığınızı düşünün birde 4080 ile oynadığınızı.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Oyun konsollara özel olacak yine 1 yıl sonra PC ye çıkacak ve Series S konsoluna geleceğini düşünmüyorum GTA VI'nın PS5 satışlarda 38 milyonu geçti ve hızla rekor kırmaya devam ediyor stok sorunu çözüldüğünden beri bu yüzden PS4 e de gelmeyecek oyun ne kadar geliştirme aşamasında PS4 için geliştirilme sızıntısı olsa da GTA VI 2024 de çıkacağı için PS5 satışları da bu hızla devam ederse 80 90 milyonu geçer 2024 e kadar ve PS4 portuna gerek kalmaz zaten oyunu bekleteme sebebi de en çok Rockstar Games in PS5 in satışlarının yükselmesi yoksa oyun bu yıl bile gelirdi.
PS4 bu oyunu kaldıramaz. PS4'e yapmayacaklardır. Ama PS5 ve PC için aynı anda çıkacağını düşünüyorum ben.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
İlk olur eğer dediğiniz gibi olursa biliyorsunuz Rockstar Games bu zamana kadar hiç bir oyununu PC ye konsollar ile beraber aynı anda çıkarmadı.
PS5 kullananlardan çok daha fazla PC oyuncusu var ve bunlar yıllardır GTA 6 çıkmasını bekliyor. Rockstar hızlı satış yapıp çok para kazanmak için ilk PC'ye çıkaracaktır.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kimsenin ümidini kırmak istemiyorum ama kesin bozuk çıkacak. Paketlerle düzeltme falan derken bi 200 GB da oradan gelir.

Top Bottom