Neler Yeni

Gravel Bisikletler hakkında

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Arkadaşlar yaklaşık 6-7 ay önce şehir bisikletim https://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/elite-806-24v-hd-28-2020/ bu modeli satmamla şuanda yol bisikletine geçmek istiyorum.İzmirdeyim yollar biraz bozuk oldugu için "Gravel" modellere baktım Carraro G2 bisikleti almayı planlıyorum sizce gravel mi almalıyım şehir bisikletinde kalmalımıyım?

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
çok bilgili değilim ama vites ve fren sistemleri iyi duruyor özellikle hidrolik disk olması büyük bir avantaj ama fiyat hakkın bilgim yok.

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok bilgili değilim ama vites ve fren sistemleri iyi duruyor özellikle hidrolik disk olması büyük bir avantaj ama fiyat hakkın bilgim yok.
Fiyat olarak g0 modeli var birde o 4400 lira ama mekanik disk ben daha önceden hidrolik disk kullandıgım için yadırgayabilirim o yüzden bu modeli tercih ettim

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
Fiyat olarak g0 modeli var birde o 4400 lira ama mekanik disk ben daha önceden hidrolik disk kullandıgım için yadırgayabilirim o yüzden bu modeli tercih ettim
hidrolik disk bildiğim kadarıyla mekanikten daha iyi bende hidrolik disk kullanıyorum sağlam tutuyor.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Otoban tarzı yollar değilse yol bisikleti alma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hidrolik disk bildiğim kadarıyla mekanikten daha iyi bende hidrolik disk kullanıyorum sağlam tutuyor.
Evet en iyi fren hidrolik fren. Mekanikten daha iyi.

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Otoban tarzı yollar değilse yol bisikleti alma.

Evet en iyi fren hidrolik fren. Mekanikten daha iyi.
Gravel dedim yol değil

Yani yol ama hem arazi,bozuk yollar,ve düz asfalta uyumlu olan yol bisikleti modeli cyclecross gibi ama değil arada çok fark var

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
bende bunu kullanıyordum ne yalan söyliim kron çok sağlam dağ bisikleti üretiyor

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Gravel dedim yol değil

Yani yol ama hem arazi,bozuk yollar,ve düz asfalta uyumlu olan yol bisikleti modeli cyclecross gibi ama değil arada çok fark var
Bende gravel diyorum zaten. Yol bisikleti kategorisine koymuşlar ama yarış bisikleti :D. Hocam carraro alma bence. Ben olsam Kron xc150 alırdım hem güzel fiyatlı hem 18' kadro ve 29' janta kadar modeli mevcut hemde amortisörleri kitlenebiliyor bu sayede UÇUŞ MOD=ON :) hem dağ bisikleti hemde fişeq gibi gider ben kullandım çok iyi bir şey öyle yapmışlarki 1. Vitesten fazla vites yükseltme ihtiyacı duymuyosun 1 de bile çok iyi gidiyor. Abartmıyorum bende alıcam incelemesini vb yaparım. Kırmızı siyah modeline bakabilirsin.

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
https://carrarobisiklet.com/yol-bisikletleri/gravel-g2-20v-hd-28-2020/ bu modeli tercih edicem sanırım malum İzmir de yollar cok bozuk

Bende gravel diyorum zaten. Yol bisikleti kategorisine koymuşlar ama yarış bisikleti :D. Hocam carraro alma bence. Ben olsam Kron xc150 alırdım hem güzel fiyatlı hem 18' kadro ve 29' janta kadar modeli mevcut hemde amortisörleri kitlenebiliyor bu sayede UÇUŞ MOD=ON :) hem dağ bisikleti hemde fişeq gibi gider ben kullandım çok iyi bir şey öyle yapmışlarki 1. Vitesten fazla vites yükseltme ihtiyacı duymuyosun 1 de bile çok iyi gidiyor. Abartmıyorum bende alıcam incelemesini vb yaparım. Kırmızı siyah modeline bakabilirsin.
Dağ bisikleti bana uymuyor malesef uzun yol için Aydın'a tur planlıyorum İzmir Aydın

Carraro kullandım cidden güzel bir marka kullanmasam güvenemezdim belki ama hiç sıkıntı yaşamamıştım

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
https://carrarobisiklet.com/yol-bisikletleri/gravel-g2-20v-hd-28-2020/ bu modeli tercih edicem sanırım malum İzmir de yollar cok bozuk

Dağ bisikleti bana uymuyor malesef uzun yol için Aydın'a tur planlıyorum İzmir Aydın

Carraro kullandım cidden güzel bir marka kullanmasam güvenemezdim belki ama hiç sıkıntı yaşamamıştım
Sen bilirsin

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz

Top Bottom