Neler Yeni

GSS PRİM BORCU ÇIKTI

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
ARKADASLAR GSS PRİM BORCU CIKTI HABERİM YOKTU BUGUN MESAJ GELDİ ODEMEDİGİNİZ TAKDİRDE YASAL İSLEM BASLATILACAKTIR DİYE UNV OKUYORUM 24 YASINDAYIM BORCU ODEYEYİM Mİ SİLDİRME SANSIMIZ VAR MI 5800TL BORÇ CIKTI HABERİM YOK BİLGİ VERMİYORLAR BORÇ ÇIKARTIYORLAR

Ödemezsen devlet hastanelerinde tedavi olamıyorsun sigortalı işte çalışırsan iş veren gss primini ödüyor.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ödemezsen devlet hastanelerinde tedavi olamıyorsun sigortalı işte çalışırsan iş veren gss primini ödüyor.
hocam haber vermeden borç çıkartılar silme durumu var mı odeyeyim mi birde telefona mesaj geldi sabah yasal takip baslatılacaktır odemediginiz takdirde ne yapayım

Vesselam

80+ Bronze
Geçmiş olsun kontrol etmek gerekiyor yolcuk yaptıysanız yakın zamanda. Yoksa tam dolandırıcı bunlar. Faizi ile 1i 15 yapıyorlar.

hocam haber vermeden borç çıkartılar silme durumu var mı odeyeyim mi birde telefona mesaj geldi sabah yasal takip baslatılacaktır odemediginiz takdirde ne yapayım
Silme durumu olmaz ama bir işe girersen bu dertten kurtuluyorsun. İşe girmezsen hey ay 600 lira vermek zorundasın.
1725884525270.png

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
Geçmiş olsun kontrol etmek gerekiyor yolcuk yaptıysanız yakın zamanda. Yoksa tam dolandırıcı bunlar. Faizi ile 1i 15 yapıyorlar.
knk 3bin borç 3bin faiz yapmıslar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Silme durumu olmaz ama bir işe girersen bu dertten kurtuluyorsun. İşe girmezsen hey ay 600 lira vermek zorundasın.
Alıntıyı görüntüle
hocam ise girersem borç sılınıyor mu

dostveviski

80+ Bronze
Arkadasım öğrenciyken bu borç birikmiş. Öğrenci belgesini çıkartıp SGK binasına gidip sildirmişti. Denemeni tavsiye ederim. Öğrenci olduğun zamanlarda gss borcu olmaması gerekir.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
Arkadasım öğrenciyken bu borç birikmiş. Öğrenci belgesini çıkartıp SGK binasına gidip sildirmişti. Denemeni tavsiye ederim. Öğrenci olduğun zamanlarda gss borcu olmaması gerekir.
ogrenci olmadan onceki sureçte birikmis ogrencilik zamanında borç yok

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Aynı durum bende de var. Yıllar önce üniversite okurken 1 aylığına işe girmiştim. O süreçte borç işletmişler bana. Arayıp sorduğumda o dönemlerde öğrenci olduğunuz belgeyi getirirseniz silinir demişlerdi. Kaç para oldu bilmiyorum ama hala gitmedim :D

RONALDINHO

80+ Silver
osimheni nasıl aldılar sanıyordunuz. ülkenin en büyük sorunu bu gs. kim bilir ne haramlar yediler

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Beguile
Öğrenciyken borç biriktiyse gidip sildirebilirsin. Öğrenci değilsen mecbur ödüyorsun diye biliyorum geciktirme.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Batuhan
14 bin borçta bende var hayırlı olsun soyguncu devletim.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
yunusemre
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,750