Neler Yeni

GTA 4 rezil bir oyun, midemi bulandırıyor

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Oyunun fizik motoru ve araç sürme mekanikleri dışında fazla bir artısı yok. Ortalama bir açık dünya oyunu.
Bir de oyunda gündüz yok. Hep gece.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,963
İsim
Emin
Gta 4 ü fazla oynamadım oynadığımda da 15 20 fps alarak oynadım fena bir oyun değil açıkcası bence
Araba sürme mekaniği, havası, kolay silah menüsü, dart oyunu, etkinlikler vs. Benim hoşuma gitti ve optimisizyonda(umarım doğru yazmışımdır) büyük bir sıkıntı var cidden

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
- Optimizasyon sorunları yıllarca sürdü. konsollarda 60 FPS çalışmaya daha yeni başladı. Çıkışından neredeyse 13 yıl sonra yani 😂🤣
- Oyun adeta lağıma bulanmış gibi. Yapacağınız renk paletini 🤮 Bir de gerçekçi olduğu için öyle diyenler var ahahahah.Kontrast ve yoğunluk arttırınca bile cidden şeye bulanmış gibi kalıyo yine de
- Oyunun görevleri tasarımdan ve zevkten uzak, aşırı yavan ve sıkıcı (n)
- Oyunun başından sonuna kadar amelelik yapıyoruz bildiğin. Kim ne derse öldür, takip et, şuraya götür, oraya götür, YETER BE! 😡
- Ana karakter tam bir odun. Cidden gram empati kurmanın imkanı yok, adam slav erkeklerinin bir araya gelmiş hali gibi
- GTA oyunlarının en iyi yanı olan açık dünya bu oyunda rezalet. GTA'yı, GTA yapan açık dünyadır. Açık dünyada yapacak bir şey yokkkkkk bu oyundaa
- Roman diye bir karakter var, allah ağzını yok etse de konuşamasa. Oyun boyu dır dır dır dır, sus ulan susss 😠
- Araba çeşitliliği rezalet. Cidden mod falan kurmazsanız her yere taksiyle gidesiniz geliyo
- Oyun aşırı sıkıcı. Bir ton sebep var bunun için. Birkaçını yazdım zaten
- Atmosfer rezalet. Gerçekten koskoca time square meydanını yapmışsınız ama in cin top oynuyor
oynama :cool:
Mesaj otomatik birleştirildi:

🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,014
Üyeler
156,262
Son üye
Yigiteng