Neler Yeni

Çözüldü✓ GTA 5 10-20 FPS SORUNU

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Hacı
Ekran kartı yetersiz.

Mert0603

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert
Knkm oyunlar da FPS artırmanın tek yolu iyi bir sistem başka türlü FPS artmaz 😂

requim

80+
Beceribilsen bunu kur
knk bunu kurarsamda onlineye giremem veya düzeltmek istersem düzeltemem oyunu silip indirmem lazım 5 gün sürüyor oda benim internet baya yavaş (mods klasörüne yükleniyorsa yüklerim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
İsmaiL
İlgilendiği Kategoriler
İşlemciler ve ekran kartları
Instagram
@l_smai_l
Steam
1235169862
Twitter
l_hsmail
Discord
https://discord.gg/uTxNZ9JK4p
Arka planda oyun dışında hiç bişey çalışmasın

Zorunlu donanım dışında bişeyler takılıysa çıkart (flş belk gib)

Öyle bir sistemde ağır oynaman sistemi zorlar, ömrünün kısalmasına neden olabilir

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Emre
knk bunu kurarsamda onlineye giremem veya düzeltmek istersem düzeltemem oyunu silip indirmem lazım 5 gün sürüyor oda benim internet baya yavaş (mods klasörüne yükleniyorsa yüklerim)
Mods klasörüne yukleniyo diye biliyorum zaten kusura bakmada online oynama orda çok kasar

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Can Turhan
Discord
Dvlogsyt#4867
Sen benim farklı bir versiyonumsun sanırım.Ben de 2 yıl boyunca GTA Online oynadım.Genellikle ilk girdiğim an 40 fps açılıyor sonrasında git gide fps düşüp saniyede bir drop yiyordum.Bu önceden yoktu.GTA Online Summer Update DLC geldi ve ondan sonra oyunun optimizasyon Mariana Çukur'u kadar bir derinliğe gömüldü.Aynı zamanda GTA 5'te CS:GO gibi oyunlarda olduğu gibi çift ekran kartını veya ikincil ekran kartını devreye sokma gibi olayları yok.Test edebileceğin bir uygulama ile fark edebilirsin GTA 5 güç gerektiği zaman devreye girmesi gereken ekran kartlarında devreye girmiyor sadece işlemcinin grafik birimini kullanıyor.Gerekli olan VRAM'i de ramlardan kullanıyor.Isınma sorununa girmiyorum zaten o başlı başına bir drop belası.En iyi yöntem silmektir gram zevk alamıyorsun.Bu arada bu konuda AMD'nin de suçu var.Nvidia için bir sürü çözüm yöntemi bulmuştum zamanında internette.Eski AMD'lerin sanırım garezi var bu konuda.Tavsiyemdir oyunu sil çözünürlüğü düşürünce oyun Minecraft oluyor eğer monitörünün çözünürlüğü ile aynı değilse.

Top Bottom