Neler Yeni

GTA 5 Ani FPS Düşüşleri

FreakyXd

80+ Silver
İşlemci darboğaz yapıyor.

pentiti

80+ Silver
Evet işte %100 olması gerekiyor. En çok bu GPU az kullanımı sorununu GTA V oyununda görüyorum, bana normal geliyor artık.
20200731144131_1.jpg
20200731144217_1.jpg
20200731144200_1.jpg

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Hangi oyun mesela daha oyunum kalmadı neredeyse. Ağır hiç bir oyunum yok bunun dışında Gta Vice City falan var :D
Valla anlamanın yolu yok yani, oyun olarak ne var say bakalım.

pentiti

80+ Silver
Vay arkadaş, harbiden test edecek oyun yokmuş :D.
Vallaha ben diğer forumlardan sorduğumda darboğaz olmaz diyorlardı ama benim için sorun yok darboğaz olsun tek sıkıntı drop yiyorum. İşlemci alacak durumum yok en az 5 yıl sonra değiştiririm bilgisayarı gömü falan bulmazsak :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasaya fan alsam ve ekran kartına termal macun sürsem kaç derece düşer oyunlar da ısı? Ve Rocket League'de ısınma sorunu olmasa da onda bile drop yemiş gibi hissediyorum.

Mustafa21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Mustafa Malkoç
Vallaha ben diğer forumlardan sorduğumda darboğaz olmaz diyorlardı ama benim için sorun yok darboğaz olsun tek sıkıntı drop yiyorum. İşlemci alacak durumum yok en az 5 yıl sonra değiştiririm bilgisayarı gömü falan bulmazsak :D
Allah yardım etsin ne diyim :D güzel bilgisayar ama bi sıkıntı var , değerler pek normal gözükmüyor .

pentiti

80+ Silver
Allah yardım etsin ne diyim :D güzel bilgisayar ama bi sıkıntı var , değerler pek normal gözükmüyor .
Bazı şeylerin montajı falan yanlış yapılabilmiş olabilir mi? Merak ediyorum ben sıkıntı olur mu yani bir şeyleri yanlış yere takınca falan. Montaj yapmayı hiç bilmiyorum ben çünkü babam bana yardım etti :D

Mustafa21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Mustafa Malkoç
Bazı şeylerin montajı falan yanlış yapılabilmiş olabilir mi? Merak ediyorum ben sıkıntı olur mu yani bir şeyleri yanlış yere takınca falan. Montaj yapmayı hiç bilmiyorum ben çünkü babam bana yardım etti :D
Bir bilgisayarcıya götür , montajda bir sıkıntı varmı diye , termal macunu da kontrol ettir , ekran kartının pad lerinide , çünkü aşırı ısınma var sistemde .

Top Bottom