Neler Yeni

GTA 5 Online para kasma?

ice3h

80+ Bronze
Merhabalar,

Arkadaşlar artık bu konu yüzünden kafayı sıyırmak üzereyim. Oyuna eğlenmek için girip sinir hastası olup çıkıyorum her seferinde. Arkadaşlar online'da en iyi para kasma yolu nedir? Her yeri satın aldım (office-acid lab vb.). Ama elde tutulur birşeyler kazandırmıyor hiçbirisi. Verdiğim parayı kaybettiğimle kalıyorum. Bilgisayarın başına işsiz-hayatsız gibi oturup saatlerce oynamak lazım. Bunuda ben yapamam yani saatlerce başında bekleyemem bi' oyun için. Online'da sunucu'da oynayan kişileri görüyorum hepsinde en pahalı içerikler mevcut. Ben mi oynamasını bilmiyorum yoksa bunlar mı hayatsız gibi saatlerini harcıyorlar. Ya da parayla oyun parası alıyorlar :) Yani demem o ki GTA Online oynayan, tecrübesi olan kişiler tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam şöyle;
Epic gamesin ücretsiz verdiğinde cheat enginedan dolayı perma yedim,
steamden parayla aldım ilk cheat enginedan yaptım 1 ay ban yemedim(normalde 3-4 günde ban yiyorsun yersen) sonra ömerdmn den para hilesi aldım paket olarak ertesi gün ban yedim perma.

1 ay sonra itemsatış üzerinden rockstar hesabı aldım yarı fiyata 6 ay filan olmuştur, daha yeni aldığımda kullandığım başka bi hile ile para bastım ölümsüzlük falan filan açtım teleport attım hala ban yemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şöyle;
Epic gamesin ücretsiz verdiğinde cheat enginedan dolayı perma yedim,
steamden parayla aldım ilk cheat enginedan yaptım 1 ay ban yemedim(normalde 3-4 günde ban yiyorsun yersen) sonra ömerdmn den para hilesi aldım paket olarak ertesi gün ban yedim perma.

1 ay sonra itemsatış üzerinden rockstar hesabı aldım yarı fiyata 6 ay filan olmuştur, daha yeni aldığımda kullandığım başka bi hile ile para bastım ölümsüzlük falan filan açtım teleport attım hala ban yemedim
Ayrıca bütün arkadaşlarım şuan bendeki hileyi kullanıyorlar aylardır onlarda yemedi

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,441
İsim
Emre
Bro bu anlatacağım hileyi ben kendim keşfettim 2yıl önce anlatim. Telefondan garaj ına en ucuz arabayı al arabayı tamirciye götür arabanın satış fiyatını cheat engine ye koyuyorsun her modifiye yapınca arabanın satış fiyatı değiştiği için o sayılarıda engine ye yazıyorsun en son çıkan sonuçta ise arabanın fiyatını max 20m dolar yapıp sat

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bro bu anlatacağım hileyi ben kendim keşfettim 2yıl önce anlatim. Telefondan garaj ına en ucuz arabayı al arabayı tamirciye götür arabanın satış fiyatını cheat engine ye koyuyorsun her modifiye yapınca arabanın satış fiyatı değiştiği için o sayılarıda engine ye yazıyorsun en son çıkan sonuçta ise arabanın fiyatını max 20m dolar yapıp sat
cheat engine artık ban yedirtiyor

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,441
İsim
Emre

ice3h

80+ Bronze
Arkadaşlar anladığım kadarıyla alnımızın teriyle hiçbirşey olmuyor bu oyunda. 😅

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
cayo perico heist yap replay glitchi ile. 2 tane script dosyası ve bir tane program indirmen lazım tabi ve ban riski yok. çünkü bilgisayardan bir şeyler yapıyorsun oyunu etkilemiyor. en düşük 1 milyon 100 bin garantiliyorum sana, en fazla 1 milyon 900 bin civarı. Bazen panter heykeli geliyor o zaman 2 milyonu geçiyor. tek oyunculu yapılabilir.
eğer replay glitchi ile yaparsan SAATTE 3 MİLYON garanti en düşük

burdan bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Arkadaşlar anladığım kadarıyla alnımızın teriyle hiçbirşey olmuyor bu oyunda. 😅
oluyo bro niye olmasin. kosatkayla cayo perico yapicaksin surekli bu kadar.

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Arkadaşlarla ev hesistleri çok eğlenceli bence. 4 kişi girin para da kazanırsınız. Ama kosatka alıp cayo perico en karlısı çok eğlenceli olmasa da

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Halil Cirid
Instagram
halilcirid.1
Öyle de oyunun bi' eğlencesi kalmıyor ki :)
Kosatka alıp cayo perico heisti yapın ben 15 dakikada sürekli 1.5m kasıyorum

Kosatka alıp cayo perico heisti yapın ben 15 dakikada sürekli 1.5m kasıyorum
Glitch ile tabii ki yoksa sürekli prep yaparsınız ve pavelin aramasını beklersiniz rrokay Glitch sayesinde 15 dk da bir yapın.

Top Bottom