Neler Yeni

GTA 5 Oynamalı mıyım?(ANKET)

GTA 5 Oynamalı mıyım?

• Evet

Oylar: 26 70.3%
  • Hayır

Oylar: 11 29.7%

• Oy kullanan toplam üye
    37

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Oyun çıktığından beri Aradan 10 yıl geçti sence hala oynanabilir durumda mı?
Bazı yeni oyunlardan daha oynanabilir durumda. Ben bu oyundaki çatışma hissiyatını Cyberpunkta bile alamadım oynanış güzel 😀

Grafik günümüze göre bir tık kötü ama hiç göze batmıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: BttB

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,006
İsim
MehmedVII

Krımzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Taşdelen
Hayatımda şu ana kadar hiç GTA5 oynamadım hatta neredeyse görmedim diyebilirim (Trevor karakteri dışında oyun hakkında pek bir şey bilmiyorum.)
15-20 defa GTA San Andreas oyununu bitirmiş biri olarak sizce GTA 5 alıp oynamalı mıyım
bence mükemmel bir oyun 700 saat oynadım hikayesini 4 defa bitirdim tabii ki dikkat etmen gereken şey oyunda çok fazla uygunsuz sahne var onuda söyliyim onun dışında mükemmel bir oyun

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Hayatımda şu ana kadar hiç GTA5 oynamadım hatta neredeyse görmedim diyebilirim (Trevor karakteri dışında oyun hakkında pek bir şey bilmiyorum.)
15-20 defa GTA San Andreas oyununu bitirmiş biri olarak sizce GTA 5 alıp oynamalı mıyım?
Hikaye beklentisiyle girme. Oynayanlar online i için seviyor. Online da da ne yaptiklarini anlamış değilim. Hikayeyi oynadim ve o kadar cabuk bitti ki. Neye uğradığımı şaşırdım. Zaten 3 karakter surekli döndürüyor seni. Karakterlerle bağ kuramadığın için de en iyi hikaye bile olsa etkilemez. Ama hikayesinin de güzel olmaması işi daha da kötüleştiriyor. Bence vice city nin hikayesi bile daha derin ve güzeldi...

Yasin Çınar

80+ Bronze
oynanmaz mı ortalama 1500 saatim var hala oynuyorum

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
.
Sürekli ordan şu kamyonu al burdan bunu al görevlerinden sonra sıkılıp yarım bırakmıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Brenton Tarrant
15-20 defa GTA San Andreas oyununu bitirmiş biri olarak sizce GTA 5 alıp oynamalı mıyım?
Akıcı bir hikayesi var oynanışı da oldukça güzel. Kesinlikle şans verilmeli.

Top Bottom