Neler Yeni

GTA 5 Oynamalı mıyım?(ANKET)

GTA 5 Oynamalı mıyım?

• Evet

Oylar: 26 70.3%
  • Hayır

Oylar: 11 29.7%

• Oy kullanan toplam üye
    37

BttB

80+
Hayatımda şu ana kadar hiç GTA5 oynamadım hatta neredeyse görmedim diyebilirim (Trevor karakteri dışında oyun hakkında pek bir şey bilmiyorum.)
15-20 defa GTA San Andreas oyununu bitirmiş biri olarak sizce GTA 5 alıp oynamalı mıyım?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Paşadöner
Evet
Hayatımda şu ana kadar hiç GTA5 oynamadım hatta neredeyse görmedim diyebilirim (Trevor karakteri dışında oyun hakkında pek bir şey bilmiyorum.)
15-20 defa GTA San Andreas oyununu bitirmiş biri olarak sizce GTA 5 alıp oynamalı mıyım?
Evet ama kesinlikle Türkçe yama ile oyna

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
muhammed samet
İyi bir oyun değil sıkıyor

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,145
İsim
MehmedVII
İlk defa 4 günde bitirmiştim. Daha sonra 7 defa daha bitirdim. Mükemmel kesinlikle oynanır.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu tarz oyunları çok seviyorum şahsen. Daha önce hiç GTA oynamayan biri olarak Epic bedava verince GTA5 denedim, türkçe yama ile yağ gibi aktı hikayesi ben beğendim şahsen. Sıkılmadan 20 kere san andreas bitiren biri daha da keyif alır bence.

Şunu diyim çok ciddi bir hikaye anlatmıyor, ama yan olaylar aralardaki diyaloglar falan çok iyi bence.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Barış Okçu
şuan oynasam ilk günkü heyecanla oynarmam ama sen ilk defa oynayacaksın. Kesinlikle oyna

BttB

80+
şuan oynasam ilk günkü heyecanla oynarmam ama sen ilk defa oynayacaksın. Kesinlikle oyna
Bu tarz oyunları çok seviyorum şahsen. Daha önce hiç GTA oynamayan biri olarak Epic bedava verince GTA5 denedim, türkçe yama ile yağ gibi aktı hikayesi ben beğendim şahsen. Sıkılmadan 20 kere san andreas bitiren biri daha da keyif alır bence.

Şunu diyim çok ciddi bir hikaye anlatmıyor, ama yan olaylar aralardaki diyaloglar falan çok iyi bence.
Anladım büyük ihtimalle 6 çıkmadan bitirimiş olurum .👍

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
muhammed samet
Oyun çıktığından beri Aradan 10 yıl geçti sence hala oynanabilir durumda mı?
Half life 2 çıkmasından beri 20 yıll geçti halen oynanabilir durumda her şey grafik değil oynanış önemli

• Beğen
Reaksiyonlar: BttB

Ensy58

80+ Bronze
Hikayesi bana saçma geldi özellikle sonu ama görevler eğlenceli oynanır

• Beğen
Reaksiyonlar: BttB
Top Bottom