Neler Yeni

gta 5 sebepsiz bir şekilde ban yedim

Fatih 39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Tanrıkulu
Yaklaşık 1 hafta öncesine kadar hiç gta 5 oynamamıştım geçen hafta oynamaya başladım ve bugün online a giriş yaparken ban yediğimi gördüm herhangi bir hile vb program kullanmadım buna nasıl itiraz edebilirim
ve support sayfasında itiraz edebilmem için bir bölüme de rastlamadım konu hakkında bilgisi olan yardım ederse çok memnun olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Yaklaşık 1 hafta öncesine kadar hiç gta 5 oynamamıştım geçen hafta oynamaya başladım ve bugün online a giriş yaparken ban yediğimi gördüm herhangi bir hile vb program kullanmadım buna nasıl itiraz edebilirim
ve support sayfasında itiraz edebilmem için bir bölüme de rastlamadım konu hakkında bilgisi olan yardım ederse çok memnun olurum
Kanka tr yama kurmuş muydun oyuna yanlış bilmiyorsam tr yama ile online girmek de ban sebebi oyun dosyalarında herhangi bir değişiklik olmadan girmeni istiyorlar online a

Fatih 39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Tanrıkulu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yokk türkçe çeviri kurmadım ama menyoo diye bir mod vardı onu kurmuştum ama sadece story mode da kullandım online girdiğim zaman menyonun dosyalarını çıkardım dosya konumundan

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Eren Akgül
yokk türkçe çeviri kurmadım ama menyoo diye bir mod vardı onu kurmuştum ama sadece story mode da kullandım online girdiğim zaman menyonun dosyalarını çıkardım dosya konumundan
Hocam tam kaldırılmamıs olabilir düzgünce ifade ederseniz belki kaldırırlar

Top Bottom