Neler Yeni

Gta 5 story'e girerken oyundan atıyor

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
Gta 5'i modlarla sorunsuz bir şekilde oynuyordum format attım epic gamesi yükledim gta 5'i açtım story girerken oyundan atıyordu önceden modlarla sorunsuz oynuyordum ama modları silip açmayı denedim yine story girerken oyundan attı sonra oyunu tamamen kaldırdım epic gamesten gta 5'i yeniden indirdim story moda girerken oyundan attı yine bende oyuna kayıtlı cloudtan yüklenen save dosyasını sildim story girdim oyun sıfırdan başladı 3-4 dakka oynadım sonra oyun yeniden kapandı. Oyunu kapanmadan sorunsuz bir şekilde nasıl açıp oynayabilirim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
Gta 5'i modlarla sorunsuz bir şekilde oynuyordum format attım epic gamesi yükledim gta 5'i açtım story girerken oyundan atıyordu önceden modlarla sorunsuz oynuyordum ama modları silip açmayı denedim yine story girerken oyundan attı sonra oyunu tamamen kaldırdım epic gamesten gta 5'i yeniden indirdim story moda girerken oyundan attı yine bende oyuna kayıtlı cloudtan yüklenen save dosyasını sildim story girdim oyun sıfırdan başladı 3-4 dakka oynadım sonra oyun yeniden kapandı. Oyunu kapanmadan sorunsuz bir şekilde nasıl açıp oynayabilirim ?
Sistem Bileşenlerin Neler

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem Bileşenlerin Neler
Altta sistem bileşenlerim yazıyor ama sistem bileşenlerimle alakalı olduğunu sanmıyorum formattan önce modlu bir şekilde oynuyordum pc'yi formatladıktan sonra bozuldu.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun neyden kaynaklandığını buldum. Ekran kartı sürücüsünden kaynaklı bir sorun. Oyun modsuz olsa bile açılırken kapanıyorsa veya belli bir süre sonra kapanıyorsa bu anlattığım yöntem ile çözebilirsiniz. Çözüme geçelim, ilk önce internetten en güncel nvidia ekran kartı sürücüsünü indirdim sonra bilgisayardaki internet bağlantısını kestim ddu programı ile ekran kartı sürücüsünü kaldırdım bilgisayar yeniden başlayınca indirdiğim ekran kartı sürücüsünü özel kurulum seçeneğini seçerek temiz kurulum yaptım sonra oyuna girdim şuan istediğim modu sorunsuz çalıştırıyorum hiç kapanmıyor (mod kurulacaksa addon limit kaldırma yapılması gerekiyor). Bu çözüm gta 5 modsuz şekilde kapanıyorsa geçerli olur onun dışında mod kurulacaksa addon limit kaldırma yapmak gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,227
Üyeler
140,008
Son üye
tolga87
Top Bottom