Neler Yeni

Yardım GTA 5'i biraz daha akıcı şekilde oynamamın yolu yok mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Aras
İşe yarayacak çoğu şeyi denedim. Network Graphics'ten oyun içinde kapatılamayacak ayarları kapattım. FPS'e etkisi 2 3 fps falan oldu. normalde 10 15 fps alırken 15 ile 20 alıyorum gibi. sorarsanız yaw kardeş sen bu hesap makinesinde neden GTA 5 oynuyorsun? Eskiden beri gördüğümde çok sevdiğim oyun. Alan açamamıştım ve açtım. indirdim ama bu oyunu bu şekilde oynamak çok can sıkıcı. Yardım edebileceğiniz bir konu var mı?

ekran kartı intel hd 520
işlemci intel i3 6006u
4 gb ram

30 fps bile yapacak bir yol yok mudur ?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
tüm ayarlar en düşük 800x600

The Semih

80+ Silver
İşe yarayacak çoğu şeyi denedim. Network Graphics'ten oyun içinde kapatılamayacak ayarları kapattım. FPS'e etkisi 2 3 fps falan oldu. normalde 10 15 fps alırken 15 ile 20 alıyorum gibi. sorarsanız yaw kardeş sen bu hesap makinesinde neden GTA 5 oynuyorsun? Eskiden beri gördüğümde çok sevdiğim oyun. Alan açamamıştım ve açtım. indirdim ama bu oyunu bu şekilde oynamak çok can sıkıcı. Yardım edebileceğiniz bir konu var mı?

ekran kartı intel hd 520
işlemci intel i3 6006u
4 gb ram

Orijnal ise güncel GTA 5 eskisine göre daha çok sistem istiyor, Eski sürümleri korsan olarak indir belki anca öyle kurtarırsın eski sürüm dediğim ilk sürümler.

Valoandro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Zafer Kaya
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam

The Semih

80+ Silver

ekran kartı intel hd 520
işlemci intel i3 6006u
4 gb ram

Efe aktif olunca cevap yaz

BessoGame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beşir
Merhababalar Sizi Türkiyenin en büyük PS4 ve PS5 olan sunucumuza yani Fearless RolePlay’ e bekleriz!

Eğlenceli dolu anlar,

Güçlü Ekonomi,

Hard RP sunucusu,

7/24 aktif ve olay çözümcü Yetkili kadrosu,

Macera dolu ve yapıcı roller.

Sizde bize katılın ve Fearless üyesi olun!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,053
Üyeler
140,755
Son üye
gnine