Neler Yeni

Rehber GTA 5'te Perma Ban'ı Kaldırma Rehberi: GTA Online'a Geri Dönüş Yolları

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Merhaba dostlar! Bugün sizlere GTA 5'te perma ban yediyseniz bile GTA Online'a nasıl geri dönebileceğinizi anlatacağım. Bu rehberde, adım adım yapmanız gerekenleri bulacaksınız. Kendi deneyimime dayanarak Epic Games hesabı üzerinden bu süreci nasıl yöneteceğinizi paylaşacağım. İşte detaylar:​

Adım 1: Yeni Bir Rockstar Games Social Club Hesabı Oluşturma​

İlk olarak, yeni bir Rockstar Games Social Club hesabı oluşturmalısınız. Ban yediğiniz eski hesabınızdan sonra, yaklaşık 1-2 ay geçmesini bekleyin. Bu sürenin ardından, support.rockstargames.com üzerinden yeni bir destek talebi oluşturun.​

Adım 2: Destek Talebi Oluşturma​

Destek talebinizde aşağıdaki metni kullanabilirsiniz:

Epic Games üzerinden indirdiğim GTA 5'te eski Social Club mailim durduğundan oyuna erişemiyorum. Eski mailimi yeni mailim olan [email protected] ile değiştirir misiniz?

Bu talebi gönderdiğinizde, Rockstar Destek Ekibi sizden bazı bilgileri talep eden bir geri dönüş yapacaktır. Bu bilgiler şunlardır:​
  1. Artık bağlamak istemediğiniz Rockstar Games hesabınızın takma adı ve ilgili e-posta adresi.​
  2. Epic hesabınıza giriş yaptığınızı gösteren, Epic Profil adınız ve Epic ID'nizin açıkça görülebildiği bir ekran görüntüsü.​

Adım 3: Gerekli Bilgileri Sağlama​

Epic ID'nizi bulmak için şu adımları izleyin:​
  1. www.epicgames.com adresine gidin.​
  2. Epic Games hesabınıza giriş yapın.​
  3. Sağ üstteki Epic Profilinize tıklayın.​
  4. Hesap seçeneğine tıklayın.​
  5. Epic ID'niz, Hesap bilgileri bölümünün hemen altında görünecektir.​
Bu bilgileri kopyalayıp yanıtınıza yapıştırın ve Epic Kullanıcı ID'nizi ve Epic Görüntüleme adınızı gösteren bir ekran görüntüsü ekleyin.​

Adım 4: Hesap Bağlantısının Kaldırılması​

Rockstar Destek Ekibi, hesaplarınızı birbirinden ayırdığınıza dair size bir onay mesajı gönderecektir. Bu mesajı onayladığınızda, eski Social Club hesabınız ile olan bağlantı kaldırılacak ve yeni Social Club hesabınız ile tekrar GTA 5 veya RDR Online'ı ücret ödemeden oynayabileceksiniz.​

Önemli Not:​

Hesapların bağlantısının kaldırılması, GTA Online ve Red Dead Online'da kaydedilen ilerlemenin kaybına yol açabilir. Bu nedenle, bu işlemi yaparken dikkatli olun ve tüm verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.
Bu adımları izleyerek, GTA 5'te perma ban yediyseniz bile tekrar oyuna geri dönebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,138
Üyeler
154,524
Son üye
acn1
Top Bottom