Neler Yeni

Başkasının Epic Games hesabında olan GTA 5 nasıl sıfırdan oynanır?

EASUN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eyüp Adil Güneş
Merhaba arkadaşlar,
Zamanında Epic Games GTA 5'i ücretsiz dağıttığında kuzenim almıştı. Şimdi ben ondan Epic Games hesabını aldığımda benim bilgisayara yüklersem oyun onun bıraktığı yerden mi başlar? Böyle olursa nasıl sıfırdan oyunu kurabilirim?( Rockstar hesabı da sıfırdan kurulma)ı lazım.

Not : Save dosyalarını sil diyen vardı. Peki nerede bu save dosyaları ve klasörü mü direkt silicem yoksa içindekilerin tamamını mı?
Ve bu silme işleminden sonra oyun sanki ilk defa almışım gibi 0 dan mı başlıyacak. Social club dahil .

Bilen varsa detaylı bir şekilde anlatırsa sevinirim

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer
Merhaba arkadaşlar,
Zamanında Epic Games GTA 5'i ücretsiz dağıttığında kuzenim almıştı. Şimdi ben ondan Epic Games hesabını aldığımda benim bilgisayara yüklersem oyun onun bıraktığı yerden mi başlar? Böyle olursa nasıl sıfırdan oyunu kurabilirim?( Rockstar hesabı da sıfırdan kurulma)ı lazım.

Not : Save dosyalarını sil diyen vardı. Peki nerede bu save dosyaları ve klasörü mü direkt silicem yoksa içindekilerin tamamını mı?
Ve bu silme işleminden sonra oyun sanki ilk defa almışım gibi 0 dan mı başlıyacak. Social club dahil .

Bilen varsa detaylı bir şekilde anlatırsa sevinirim
ayarlara gir oyun sekmesine gel yeni oyun de en baştan başlarsın işte :)

MemoX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Memo
Discord
Memo#8815
Peki banı gidermi

Top Bottom