Neler Yeni

Yardım Epic games GTA 5 FiveM açmıyor

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Arkadaşlar Epic Gamesten ücretsiz aldığım GTA 5 ile FiveM giremiyorum. Girmeye çalıştığımda şöyle bir hata veriyor:
Ekran Görüntüsü (2).png

Burada girmeye çalıştığım hesap epic games ile rockstar games'i bağladığım hesap.
Hesapta games kısmındada GTA 5 yok ama rockstar launcher'de GTA5'i epic'de başlat yeri var yani hesapta GTA 5 Var gözüküyor.
Bunu nasıl çözerim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Problem has been fixed guys.
Arkadaşlar çözdüm bu konuda burada kalsın yinede.
Sorun şu şekilde çözülecek ilk social club hesabınıza tanımlı gta 5
hangi hesabınızda gta 5 in tanımlı olduğunu görmek için internetten social clubtan hesabınıza oradan profile ve games e basın orada gta 5 yoksa hesabınızda gta 5 tanımlı değildir iyi günler.

Son düzenleme:

Babab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Me+£
Arkadaşlar Epic Gamesten ücretsiz aldığım GTA 5 ile FiveM giremiyorum. Girmeye çalıştığımda şöyle bir hata veriyor:
Alıntıyı görüntüle
Burada girmeye çalıştığım hesap epic games ile rockstar games'i bağladığım hesap.
Hesapta games kısmındada GTA 5 yok ama rockstar launcher'de GTA5'i epic'de başlat yeri var yani hesapta GTA 5 Var gözüküyor.
Bunu nasıl çözerim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Problem has been fixed guys.
Arkadaşlar çözdüm bu konuda burada kalsın yinede.
Sorun şu şekilde çözülecek ilk social club hesabınıza tanımlı gta 5
hangi hesabınızda gta 5 in tanımlı olduğunu görmek için internetten social clubtan hesabınıza oradan profile ve games e basın orada gta 5 yoksa hesabınızda gta 5 tanımlı değildir iyi günler.
Knk iyi guzelde ben internete social cluba girincede hesabim cikmiyo ama

Top Bottom