Neler Yeni

Gta 6 2024'de Çıkabilir!

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
gtx serisinin açmayacağını kesinlikle garanti verebilirim he oyunu almaya değermi oynamaya derseniz bana kalırsa değmez çok fazla şatafata gerek olduğunu düşünmüyorum bunlar çok fazla gereksiz grafik ayarları eklemişler kimse oyunu ultrada oynamaz herhalde
gtx serisi net açar bu arada imkansız açamaması

Livaković

80+ Silver
gtx serisi net açar bu arada imkansız açamaması
açarda droptan oynayamaz bu oyunun grafikleri hakkında beta sürümü hiç açılmadı ama bazı sızdırılan videolar var gameplay hakkında grafikleri bir görseniz ulan sanki adam hakikaten gerçekten var gerçekten güneş var dersiniz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
açarda droptan oynayamaz bu oyunun grafikleri hakkında beta sürümü hiç açılmadı ama bazı sızdırılan videolar var gameplay hakkında grafikleri bir görseniz ulan sanki adam hakikaten gerçekten var gerçekten güneş var dersiniz
hocam şimdi gerçekten grafik mi yoksa iyi kodlanmış göz boyama mı bilmiyoruz, rockstar low polygon sever biliriz :D gta 5 komple low poly

Livaković

80+ Silver
hocam şimdi gerçekten grafik mi yoksa iyi kodlanmış göz boyama mı bilmiyoruz, rockstar low polygon sever biliriz :D gta 5 komple low poly
showda yapıyor olabilirler ilgi toplamak içinde olabilir orası bilinmez ama o gameplay gerçekse gtx lowda açar belki çünkü hakikaten en gerçekçi oyunlardan birisi olacaktır

Custom ayar yapılarak büyük ihtimalle akıcı oynanabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps5 e çıkacak bir oyun öyle düşünün :)

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Berk
zamanında hiç unutmam gta5 için 740m ekran kartlı laptop vardı 40fps açabilmiştim oyunu ve söylediğim şey şuydu vay be adamlar harbi optimizasyon için uğraşmış teşekkür ederim demiştim, içimden. yani gtx 1080 ortalama 30-35 fps oynatabilir tabi bu sadece kişisel bir tahmin hiç bir dataya dayalı değil

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
showda yapıyor olabilirler ilgi toplamak içinde olabilir orası bilinmez ama o gameplay gerçekse gtx lowda açar belki çünkü hakikaten en gerçekçi oyunlardan birisi olacaktır
link var mı hocam videonun ben hiç izlemedim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
Hocam o videolardan pek bir şey anlaşılmaz sızdırılan görüntüler yani kaplamalar falan tam yapılmadı oyunda grafikler sonlara doğru yapılıyor çoğunlukla
e o ilk videoları diyorsunuz, onları görmüştüm. Hocam zaten oyunların hazırlanış sürecini az çok biliyorum, dediğiniz gibi o videodan bi şey anlaşılmaz. Ben trailer falan hazırlandı sandım

Top Bottom