Neler Yeni

gta 6 açabilecek sistem

radsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ensar Dündar
Bütçe
30000
arkadaşıma sistem topluyorum offline oyunları çok seviyor güzel kalitede oynamayı yayıncılık ile uğraşan biri değil stress atmalık sağlam bi sistem toplamak istiyor 5-6 sene götürebilecek Bütçe 25000-30000 arası ddr4 ün en son jenerasyonu yada ddr5 in orta az bütçeli bir sistem tavsiye edebilecek varmı yada hazır sistem dee olur ama sıvı soğutma şartmı onu bilmiyorum yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Muhammed Karakaya
Twitter
mkarakayam
Bu dönemi biraz bekleyip, bir ay sonrayı beklemek daha uygun olur gibi. Sistem çıkmıyor bu ara ama DDR5 alınabilir bu bütçeye. Tahminimce RTX serisinden 3070,3070 Ti ve üstü RX serisinden RX 6700 üstü işlemci kesinlikle 7500F olmalı fiyat performans olarak. Ram single kit 1X16 alınabilir sonradan yükseltmeye açık olsun diye. Böyle bir sistem Medium-High seviyesinde çalıştırır diye umut ediyorum ben. Optimizasyon ne kadar dengeli olur Rockstar özellikle PC optimizasyon konusunda oyun çıkışlarında pek becerikli bir firma sayılmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
Talha Açıkgöz
monitör ve çevre birimleri dahil 30 k mı sadece sistem mi birde fiyatlar pek iyi değil şuan biraz beklemeni öneririm şimdiden

radsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ensar Dündar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitör ve çevre birimleri dahil 30 k mı sadece sistem mi birde fiyatlar pek iyi değil şuan biraz beklemeni öneririm şimdiden
sadece kasa 25-30 bandı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu dönemi biraz bekleyip, bir ay sonrayı beklemek daha uygun olur gibi. Sistem çıkmıyor bu ara ama DDR5 alınabilir bu bütçeye. Tahminimce RTX serisinden 3070,3070 Ti ve üstü RX serisinden RX 6700 üstü işlemci kesinlikle 7500F olmalı fiyat performans olarak. Ram single kit 1X16 alınabilir sonradan yükseltmeye açık olsun diye. Böyle bir sistem Medium-High seviyesinde çalıştırır diye umut ediyorum ben. Optimizasyon ne kadar dengeli olur Rockstar özellikle PC optimizasyon konusunda oyun çıkışlarında pek becerikli bir firma sayılmaz.
ya güzel bi sistem arıyor çok üzmicek ddr5 veya ddr4 ün üst düzeyi çıkıyor sanırım da parçalara çok hakim değil yayın yapan biri değil sadece oyun oynamak istiyor orta ayar olur dedi güncel oyunlar vs ana kartı çok düşük olmasın demişti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,545
Üyeler
151,915
Son üye
Mrheaven10
Top Bottom