Neler Yeni

GTA 6 (Kaynak Kodları Sızdı Mı?)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Çoğu kişi beklentimi karşılamadı yazmış ama gidin Gta5 in trailerını izleyin orda bildiğin karton gibi gözüküyor burda en azından daha sinematik ve daha gerçekçi duruyor gta5 e nazaran. O yüzden boş yapıp milletin hevesini kırmayın. Alan alacak oynayacak zaten buna bir çoğunuzda dahil.
Daha gerçekçi evet orası doğru ancak rdrnin grafiklerinin üstünde bir şey beklerdim ben.

Aykut D.

80+ Gold
Beklentimi karşılamadı.

Fragmanın yorumlamasına bakmak istedim, easter gamers tv diye bir kanaldan izledim, videonun sonunda söylüyor ön sipariş olacağını.
Grafikleri beklentimin altında kaldı . Bence oyun çkana kadar iyileştirmeler yaparlar. İlk çıkışını yaptı daha 2025e kadar adam ederler.

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Grafikleri beklentimin altında kaldı . Bence oyun çkana kadar iyileştirmeler yaparlar. İlk çıkışını yaptı daha 2025e kadar adam ederler.
2024 ün son aylarına kadar grafik iyileştirmeleri devam eder bence de. 2025 de bu grafiklerle çıkarsa üzücü olur

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Enis Solak
Daha gerçekçi evet orası doğru ancak rdrnin grafiklerinin üstünde bir şey beklerdim ben.
Dosty sanki bu hayatı hiç yaşamamış gibi yapmayın nolur, gta5 ilk çıktığında nasıldı şuan nasıl. Bunları unutuyorsunuz bir sakin olun heyecanlanmayın.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Dosty sanki bu hayatı hiç yaşamamış gibi yapmayın nolur, gta5 ilk çıktığında nasıldı şuan nasıl. Bunları unutuyorsunuz bir sakin olun heyecanlanmayın.
insanlık hali işte, doğal.

denzer42

80+
Çoğu oyuncu oynamayacaksa bu adamlar nerden para kazanacak? GTA o şekilde ilerleyen bir seri değil. Sadece GTA değil gerçi çoğu oyun yapan firma piyasada en çok satılan ve üretilen kartı baz alarak oyun sistem gereksinimlerini sunar. Tahminimce 1060 gibi bir kartı taban olarak seçeceklerdir.
Para herkesde var Türkiyede yasiyirsun diye bu kadar dert ediyorsun anlıyorum seni.Boyle bir oyun sağlam sistem ister yurtdışı sağlam sistemler ucuz ekonomileride iyi her türlü herkes alır bu oyunu.Sen alamadin diye çok koymaz onlara :)

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Beklentimi karşılamadı.

Fragmanın yorumlamasına bakmak istedim, easter gamers tv diye bir kanaldan izledim, videonun sonunda söylüyor ön sipariş olacağını.
12 aralıkta ön sipariş olacağı kesin mi?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Beklentimi karşılamadı.

Fragmanın yorumlamasına bakmak istedim, easter gamers tv diye bir kanaldan izledim, videonun sonunda söylüyor ön sipariş olacağını. Zaten söylentiler vardı ancak bir içerik üreticisinden duyunca yazmak istedim.
Şahsen ben rtx görüntü kalitesi beklerdim. Tamam öyle bir oyun değil ama olabilirdi. Sanki gta v'e az buçuk grafik ekleyip 3-5 tane yeni map bir de bir sürü görev ekleyip alın yeni oyun diyorlarmış gibime geldi. Kısacası grafikler güzel durmuyor.

• Beğen

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Şahsen ben rtx görüntü kalitesi beklerdim. Tamam öyle bir oyun değil ama olabilirdi. Sanki gta v'e az buçuk grafik ekleyip 3-5 tane yeni map bir de bir sürü görev ekleyip alın yeni oyun diyorlarmış gibime geldi. Kısacası grafikler güzel durmuyor.
2024 ün son aylarına kadar grafik iyileştirmeleri devam eder bence

2024 ün son aylarına kadar grafik iyileştirmeleri devam eder bence
Olabilir, daha geliştirme aşamasındaki bir oyundan ne beklenebilir ki diyor insan ama sırf kullanıcıların sabırsızlığından dolayı fazla bir şey yapamadan paylaşmışlar gibi geldi. Zaten şu ana kadar ki hiç bir şey aynı kalmadı, hep yenilikler eklendi. Bu oyunda öyle olacaktır.

• Beğen

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
umarım ilk ps5e çıkmaz fragmanı beğendim açıkcası

Top Bottom