Neler Yeni

GTA 6 (Kaynak Kodları Sızdı Mı?)

denzer42

80+
Uygunsuz davranış
Kendince kafana göre bir sınıflandırma yorumu yapıp ne zırvalıyorsun ya sen. Oyun üreticilerinin bu verileri boşverdiğini falan mı sanıyorsunuz, boş beleş yorum yapıyorsun. 15 yaşındaki çocuğa ne anlatacağım. engelledim geçtim.

Alıntıyı görüntüle
Zoruna gidiyorsa çocuk bu forumu kullanma ağlayan adamı sevmem ben
Kendince kafana göre bir sınıflandırma yorumu yapıp ne zırvalıyorsun ya sen. Oyun üreticilerinin bu verileri boşverdiğini falan mı sanıyorsunuz, boş beleş yorum yapıyorsun. 15 yaşındaki çocuğa ne anlatacağım. engelledim geçtim.

Alıntıyı görüntüle
Veled senin yaşın profil resminde belli özele gelsene sen bir çıktığın yere sokayım seni bir

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Çıkış tarihi iddiaları var.
Fragmanda bulunan detay: Sağ üstteki uçak pankartına yakınlaştırıldığında NineT(een)Nine yazıyor. Rockstar ince detaylar yerleştirmeyi seven bir firma. Bu da oyunun 19.09.2025’te yayınlanma ihtimalini ortaya çıkarıyor.

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: 1721

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
Çıkış tarihi iddiaları var.
Fragmanda bulunan detay: Sağ üstteki uçak pankartına yakınlaştırıldığında NineT(een)Nine yazıyor. Rockstar ince detaylar yerleştirmeyi seven bir firma. Bu da oyunun 19.09.2025’te yayınlanma ihtimalini ortaya çıkarıyor.
pc ye çıkmayacağı için pek sevinemedim sene 2025 adamlar sadece konsola çıkarıyor gta 6 yı

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,053
Üyeler